Forumi Evolucion

Humor-Humor-Humor

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga e panjohura prej Tue Jul 27, 2010 8:56 pm

Mesuesja ne klase pyet:
- Kush nga ju femije me thote si mund te fusim nje vrime ne nje vrime??!!
-Me leje mesuese ta them une, ta them une, ta them une- bertiste Moza.
-Thuaje Moza-tha mesuesja.
-Marrim nje shishe dhe gryken e saj e futim ne goje-tha Mira.
-Bravo-tha mesuesje- dhe me vete mendoi qe Mira ishte e zjguar por per ta bere me interesante temen tha:- Mire femije po tani kush me thote si i futim 2 vrima ne 2 vrima??!!
-Ta them une,ta them une- insistoi serisht Mira
-Po Mira-tha mesuesja.
-Marrim 2 pikatore farmacie e i futim ne 2 veshet.
-Bravo Mira-tha mesuesja.
Duke dashur qe ta beje temen akoma me interesante thote:
-Si mund te futim 6 vrima ne 1 vrime?????!
-Ta them une, ta them une-therriste Mira. Por njekohesisht therriste dhe Beni.
Mesuesja meqe inteligjencen e Mires e pa mendoi te degjoje Benin.
-Po Beni- tha ajo.
-Marrim nje fyell me 6 vrima dhe ja futim Mires ne B**** se na cau B****-tha Beni dhe u ul.
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga e panjohura prej Wed Jul 28, 2010 5:37 pm

avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga Eria prej Wed Jul 28, 2010 8:33 pm

Une do thoja po bertasin duke lindur ahahhaha he Lilly nga ndrico :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga zeshkane prej Thu Jul 29, 2010 10:46 am

haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha haha
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga Lilly prej Thu Jul 29, 2010 6:37 pm

haha haha haha e panjohura me ke bere te qesh me gjithe zemer,faleminderit Smile

Eria hahahahaha une sinqerisht me shkoj mendja per keq :P por po te kishte dhe audio dhe te degjoja ''oh my God oh my God'' atehere sdo e vija ne dyshim :P :P

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga e panjohura prej Thu Oct 28, 2010 11:49 am

Një qytetar, e pyet një polic ushtarak gjerman:
- Sa keni plan për të qëndruar në Kosovë?
- Sa t’ju mësojmë t'i hedhë mbeturinat në shportë! – ia kthen polici ushtarak.
- Ai, çka po më dhimbësesh bre bukurosh, po dojshe me u plak në Kosovë! – ia kthen qytetari.


------------------------------------------

I afrohet një polic ushtarak Gjerman një plakut dhe e pyet:
- Pse na nderoni ju shqiptarët neve gjermanët aq shumë?
- Po si mos me ju nderuar bre vëlla, m’i keni punësuar 6 djema në Gjermani, që këtu asnjëri s’ka qenë i hajrit!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga e panjohura prej Thu Oct 28, 2010 11:51 am

- A mësove diçka nga këta të UNMIK-ut?
- Si jo!
- Çka ashtu?
- Me premtu!


***

- Mos po merni bre ju mjek pak si shumë? – e pyet pacienti mjekun.
- Nuk po t’marr vesh asgjë, sepse ne në mjekësi nuk kemi mësuar ndajfoljet!


***

- Qysh do t’votoni ju kosovarët?
- Njëri kundër tjetrit!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga e panjohura prej Thu Oct 28, 2010 11:54 am
Bisedojnë mes vedi dy liderë politik:
- Bash mirë që i kemi ndërkombëtarët në Kosovë!
- Pse? - e pyet tjetri.
Epo kemi kujt t’ia mveshim fajin për të gjitha mosukseset tona!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga e panjohura prej Thu Oct 28, 2010 11:54 am

I thote shoku shokut :

- Gruaja juaj shpetoj nga dhunimi !

- Si ? e pyet ai !

- E binda te dorëzohet !
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga e panjohura prej Thu Oct 28, 2010 11:55 am

- Çka ke bre mixhë?
- Kam rënë n’dert të madhë bre bir!
- Çfarë halli paske bre mixhë?
- S’po di bre djal kujt me ja dhënë “goglën”,(votën) dhjetë parti i kam në shtëpi!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga e panjohura prej Thu Nov 11, 2010 2:17 pm

Nje dite nje njeri me makine hyn ne rrugen njekaheshe dhe e ndalon polici dhe i thote:
-A nuk e pe shigjeten a?
Drejtuesi: Jo valla as indianet s'i pashe askund!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga e panjohura prej Wed Dec 29, 2010 4:33 pm

Vjehrra dhe nusja...

Vjehrra e ulur pret qe nusja t'i sherbej kaffen,dhe ishte pergadit qe te tregohet shum,,bashkohore''dhe pasi mori kaffen i tha nuses:
-F.l.m.-(Faleminderit)kinse te tregohej moderne!E nusja ia kthen:
-T.z.f...-(Ta zaft frymen)Por vjerra nuk e kuptoj,dhe mbeti e kenaqur me pergjigjejen!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi