Forumi Evolucion

Humor-Humor-Humor

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Humor-Humor-Humor

Mesazh nga Sennia prej Tue Apr 06, 2010 7:42 pm

Ketu ka vetem Humor.... haha happy hahahahaha
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga Sennia prej Tue Apr 06, 2010 7:48 pm

Keta jane te papare...

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga Eria prej Wed Apr 07, 2010 7:11 pm

The Shblsh jane fantasti,bejne humor pa fjale te pista....gjynah qe sjane me ne portokalli ata i jepnin spec shfaqjes..

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga Sennia prej Sat May 22, 2010 1:34 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Hehehehe

Mesazh nga Eria prej Sat May 22, 2010 3:54 pm


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ty te marrte fundi muajit me vete ishalla hahahhahha

Mesazh nga Eria prej Sat May 22, 2010 4:28 pm


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga ely prej Sun May 23, 2010 4:46 pm

avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga Vizioner prej Sun May 23, 2010 7:29 pmhaha haha haha haha haha haha haha haha

hopa o llokum hopa o llokum hopa o llokum

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga Sennia prej Sun May 23, 2010 10:24 pm

HHHAHA e bukur kjo vizioner :D
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga Lilly prej Wed Jun 02, 2010 3:03 am


GJONI & NINI PORTOKALLI Femrat
hahahahaha hahahahaha

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga ely prej Sat Jun 05, 2010 3:08 am

takohen dy rosa njera pyet shoqen nga kjo lagje je ?
po ,i pergjigjet tjetra.
ku e ke shtepine pyet e para serish te dyten?
qua! (ne italisht qua do te thote ketu.... dhe rosa ben qua-qua)

sdi pse mu kujtua!

qua qua----qua qua!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga ely prej Mon Jun 14, 2010 4:46 pm

nje shqiptare mbetet i vetem me claudia schiffer ne nje ishull te braktisur nga permbysja e anijes ku gjendeshin te dy rastesisht.jeta ishte shume e veshtire ne ishull,claudia shendrrohet nga vip ne nje femer te thjeshte pastron kasollen me kashte ndertuar nga shqiptari,gatuan peshkur qe peshkon shqiptari,lan rrobat e veta dhe te shqiptarit .... gjithcka qe i thoshte shqiptari bente sepse ishte i vetimi ne ishull skishte zgjidhje tjeter.... nje dite shqiptari hy ne kasolle dhe i thote vish rrobat e mija,(cfare smendon claudia por i bindet)i pret floket,i ben mustaqet me thengjill (claudia me lot ne sy pret me te keqen)...
shqiptari nxjerr i jep nje cingare te bere me gjethe nga ishulli dhe nis: e plako te dish ti une i bej zborin claudi schiffer ,se kam patur shume po thash pse mos ti bej zborin edhe vip mundesit i kam apo jo plako......??
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga Lilly prej Mon Jun 14, 2010 9:39 pm

hahahahaha hahahahaha hahahahaha ua ely po vdes nga te qeshurit ,o Zot cudita cupat...

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga ely prej Mon Jun 14, 2010 10:34 pm

puc lilly gz qe te beri te qeshesh edhe une kam qesh kur e kam degjuar sot ,mezi prisja te vija tua tregoja juve
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga ely prej Fri Jun 18, 2010 3:40 pm

Dy shqiptare ne amerike.

Beni e Tani ne amerike shoke te ngushte ,punojne ne te njejten pune dhe shtepine ne te njejtin pallat,ja kalonin shume mire si te ishin vellezer.Beni jeton ne katin e 20 ndersa Tani ne te 10.nje dite del Benni ne ballkon dhe i therriste- o TAN... TAN ORE.... O TAAAN .. sdegjonte gje tani, cmendet komshija amerkian ne katin e 15 del ne ballkon dhe i thote:me fal zoteri por egzistojne telefonat....
UOUUU SA MIRE MA KUJTOVE-BENI- I bie tel te tanit e sa i pergjigjet i thote:
DIL PAK NE BALLKON REE SE DU TE THEM DICKA!!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga e panjohura prej Fri Jul 16, 2010 3:13 pm

Dy katundar takohen ne qytet naten e vitit te ri.Ne nderkohe fillojne te shtenat.Njeri prej tyne i thote tjetrit"te ikim se filloj lufte qytetare".Mos ke frige i thote tjetri se nuk e kan me ne ,na jena katundar
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga e panjohura prej Fri Jul 16, 2010 3:15 pm

Dogana greke ne kakavi vendosi te dhuroje nga nje mije euro ne makinen e nje mijte qe vinte nga shqiperia.
Fituesi pasi mori leket pytet nga policia doganjere e greqis, cfare do beni me keto euro?
- Ja qe tani do shkoj te nxjerr patenten.
- Jo, degjohet nje ze nga sendilja e pare, mos e beso zoti polic se ai nuk di car thote kur eshte i pire.
Nje ze nga mbrapa thote ju thashe, a nuk ju thashe, nuk do shkojme lark me makine te vjedhur se do na kapin, ndersa nga bagazhi vjen nje ze i mbytur , he mo a e kaluam kufirin se mu mpine kembet ketu brenda.
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga e panjohura prej Fri Jul 16, 2010 3:15 pm

PARKU

-A të kujtohet I dashur,në këtë park ma ke
vjedhur puthjen e pare?-I thot gruaja burrit.
-Po si nuk më kujtohet e dashur-ia kthen burri.
Për shkak të asaj hajnie ende jam në burg.
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga e panjohura prej Fri Jul 16, 2010 3:16 pm

Martesa

-"E dashur, dua te martohem me ty" - e propozon djali vajzen.
-"Mire i dashur por eshte ketu nje problem. Veshtire se do te pajtohet babai im!" -pergjigjet ajo.
-"Pse?" -pyet ai
-"Ngase ai eshte shahist" -pergjigjet ajo.
-"Ani, qka ka lidhje kjo me martesen tone?" - pyet djali i habitur.
-"Po ai kurr nuk e jep mbretereshen per kali" -ia kthene vajza
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga e panjohura prej Fri Jul 16, 2010 3:17 pm

Nje burre sa here qe kthehej nga puna e puthte gruan e vet ,nje nate ai pine pak shume alkohol dhe kur kthehet vone ne shtepi i dehur don te puthe gruan e vet,por ne vend qe ta puthe ne buze e puthe ne mbrapanic dhe ai i thote gruas se vet : grua sonte te i vjen era pak gojes shko laje dhembet
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga e panjohura prej Fri Jul 16, 2010 3:20 pm


Gjyshi me gjyshen shkuan për vizitë tek vajza e martuar e cila kishte dhe dy fëmij.

Mbasi konsumuan dhe vaktin e darkës, dhe pak muhabet, gjyshi thotë : Tani duhet të shkojmë të flemë se jemi të lodhur nga rruga ! Po thotë dhëndrri,( i zoti i shtëpisë) të gjith po shkojmë tË flemë, se jemi të lodhur !
Ndërkoh gjyshi thotë: Dua t'ju uroj natën e mirë nipit dhe mbesës në veçanti kur ata të jenë në dhomat e tyre !
Të gjith shpërndahen në dhomat e tyre dhe gjyshi ju jep kohë nipit dhe mbesës që të hyjnë në shtrat .
Troket në derë tek nipi dhe ai i përgjigjet : Hyrë ! Gjyshi hap derën dhe sheh nipin rreth të 16 vjetët lakuriq :
Buh i thotë gjyshi, po ti s'do flësh kështu more bir ! Po ja kthen nipi, këto janë pizhamat e viteve 2000 !
I uron natën e mirë gjyshi dhe mbasi mbyll derën e nipit troket tek mbesa : Hyrë dëgjohet mbesa nga brënda.
Hyri gjyshi po ç'të shihte, dhe mbesa krejt lakuriq ! Moj vajzë i thotë, po dhe ti kështu do flësh ?
Po ja kthen mbesa, këto janë pizhamat e viteve 2000 !
Ikën gjyshi i mërzitur dhe hyn në krevatin e vetë. Ndërkoh gjyshja që kishte shkuar të bënte një dush, hyn në dhomë mbas tij dhe mbasi heq peshqirin që e mbulonte, hyn drejt e në krevat lakuriq !
Plakë, i thotë gjyshi, dhe ti je lojtur nga mëndtë ???
Pse i thotë gjyshja ?
Po ja ke hyrë lakuriq në krevat , mos më thuaj se do flesh kështu - i thotë ai
Oh po i përgjigjet gjyshja, këto janë pizhahmat e viteve 2000

Mirë mirë ja kthen gjyshi
Por mesa pashë, pizhamat e tua kanë nevoj për një hekurosje
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga e panjohura prej Fri Jul 16, 2010 3:21 pm

BASHKËSHORTËT

Zonja, sapo mori vesh se burri i saj ka një të dashur, i tha:
- Epo mirë, nëse mendon se mund të jem violinë e dytë, gabohesh!
Atëherë ai i përgjigjet:
- Përkundrazi, ti duhet të jesh e lumtur që bën pjesë ende ne orkestër!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga e panjohura prej Fri Jul 16, 2010 3:22 pm

Gruja duke shikua nje emision per gjellberesi ,burri i thote,cka i shikon kot o grua kur ti ashtu ashtu nuk din me ba me hanger.Gruja ja kthen po ti pse i shikon pernate porno filmat
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga Lilly prej Fri Jul 16, 2010 5:29 pm

e panjohura shkruajti:Gruja duke shikua nje emision per gjellberesi ,burri i thote,cka i shikon kot o grua kur ti ashtu ashtu nuk din me ba me hanger.Gruja ja kthen po ti pse i shikon pernate porno filmat

haha haha haha Shume e bukur kjo e panjohura :D

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga Vizioner prej Fri Jul 16, 2010 8:23 pmlol! haha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Humor-Humor-Humor

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi