Forumi Evolucion

Gezuar Pashket!!

Shko poshtë

Gezuar Pashket!!

Mesazh nga Sennia prej Sat Apr 03, 2010 7:24 pm

Gezuar pashket te gjithe besimtareve te krishtere!
Paqe dhe hare kudo ne familjet tuaja!avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Pashket!!

Mesazh nga Sennia prej Sat Apr 03, 2010 7:35 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Pashket!!

Mesazh nga Eria prej Sun Apr 04, 2010 2:31 pm

Gezuar Pashket Smile

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Pashket!!

Mesazh nga ely prej Sun Apr 04, 2010 9:25 pm

faleminderit gezuar edhe juve te gjithve besimtareve kristjane....uroj qe dashuria .miresia,drejtesia e krishtit qofte perhere ne hapat qe do beni!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Pashket!!

Mesazh nga Lilly prej Mon Apr 05, 2010 4:44 am

Gezuar pashket te gjitheve,mbaresi paci kudo!

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar Pashket!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi