Forumi Evolucion

Hot:Femrat & Makinat

Shko poshtë

Hot:Femrat & Makinat

Mesazh nga Vizioner prej Tue Mar 30, 2010 7:54 pm


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hot:Femrat & Makinat

Mesazh nga Vizioner prej Tue Mar 30, 2010 7:54 pm


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hot:Femrat & Makinat

Mesazh nga Vizioner prej Tue Mar 30, 2010 7:55 pm


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hot:Femrat & Makinat

Mesazh nga Vizioner prej Tue Mar 30, 2010 7:56 pm


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hot:Femrat & Makinat

Mesazh nga Eria prej Tue Mar 30, 2010 9:55 pm

Nje dyqan beri nje reklame te tille per nje ekspozite qe do bente per makina atje,me nje derro femer me shume zhveshur sesa veshur...dhe pas dy ditesh kishin ngjitur nje pllakate,Frauenfeindliche Werbung(Reklame armiqesore per femrat) :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hot:Femrat & Makinat

Mesazh nga Vizioner prej Sun May 09, 2010 9:58 am
_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hot:Femrat & Makinat

Mesazh nga ely prej Sun May 09, 2010 1:42 pm

ketu acarohem pak une........me vjen inat qe perdorin trupin e femrave per te bere publicitet makinave ....etj etj---
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hot:Femrat & Makinat

Mesazh nga Vizioner prej Sun May 09, 2010 2:26 pm

Ely Smile Ti doje te theje, mendoj se: Te vjen inat qe femrat perdorin trupin e tyre per te bere publicitet vetes?! Wink

Besoj se e kupton cdua te them! Smile

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hot:Femrat & Makinat

Mesazh nga ely prej Sun May 09, 2010 3:37 pm

hahahhaha-sa ironi,dhe realit ne pergjigjen tende!!.
....kendveshtrim i ndryshem....karriere..fame...nevoje..ekspozicion ..per nje shperblim...etj etj --objekti ne shitje jo trupi!!!

mendoj qe dobesi e djemve...makina,futbolli dhe femra!! (hahhaha sa e keqe ketu une !)
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hot:Femrat & Makinat

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jul 31, 2010 11:02 amfiuuufiuuu Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hot:Femrat & Makinat

Mesazh nga e panjohura prej Sat Jul 31, 2010 11:09 am

Hmmm,prap ky nuk i ndan,zeshkanet dhe biondinat!! fluturim
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hot:Femrat & Makinat

Mesazh nga Vizioner prej Thu Aug 05, 2010 11:16 amfiuuu Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hot:Femrat & Makinat

Mesazh nga ely prej Thu Aug 05, 2010 3:13 pm

fiuuu fiuuu - debatin per kete lloj fotosh e kam humbur me pare ne kete teme ndaj sme ngelet tjeter qe ti shikoj e te fiuuu fiuuu me ty vizioner!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hot:Femrat & Makinat

Mesazh nga Vizioner prej Fri Aug 13, 2010 9:47 amhot

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hot:Femrat & Makinat

Mesazh nga Vizioner prej Wed Aug 18, 2010 9:41 amhot hot hot

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Hot:Femrat & Makinat

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi