Forumi Evolucion

Per t'qesh & qare :o)

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Mon May 10, 2010 6:03 pm

Vertete qe gjuha vete ku dhemb dhembi?
Degjoni zedhenesen e PD-se, Erla Mehilli qe gjate nje deklarate per mediat.


lol! hahahahaha lol! haha lol! hahahahaha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Sun May 16, 2010 12:32 pmlol! haha haha haha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Mon May 24, 2010 12:13 pmhaha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Sat May 29, 2010 10:28 am"Shqiperiaaaaa po ndryshooooon" affraid

inat

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Tue Jun 15, 2010 12:21 pmAh mjere ne-te huajt, edhe po mbajne shqiperine me euro dhe ta fusin shqiptaret!

Bravo Bravo Bravo

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Tue Jun 15, 2010 12:24 pm

Lilly shkruajti:
Lum burri qe e ka kete nusen ,do e haje burrin me gjithe rroba kjo :geek: ecccc aty ti marsha te ligat :geek:

Lilly, kjo vetem ne Sallameri-Fabrike gjen derman, po te punoje atje!

hahahahaha hahahahaha hahahahaha hahahahaha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jun 23, 2010 10:34 amhaha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga e panjohura prej Wed Jun 23, 2010 5:29 pm

avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jun 26, 2010 10:24 am"Ka ndonje nga familia ime ketu",- pyet pellumbi veten.

Smile

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Sennia prej Wed Jun 30, 2010 12:01 am

Vizioner shkruajti:


Ah shqipetaret e shkrete, as hile nuk bejne dot...jo per gje por te shkruanin ne anglisht te pakten vetem: Cmimi i biletave 200 leke :D
Keshtu skuptonin gje te huajit haha
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Lilly prej Wed Jul 07, 2010 10:00 pm


Vali-Facebook

Duket sikur facebook eshte fenomen i madh qe meriton dhe nje kenge,lum ata qe jane dashuruar nga facebook,i kane mbyllur hallet e jetes. affraid

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga e panjohura prej Thu Jul 08, 2010 3:35 pmEdituar për herë të fundit nga e panjohura në Fri Jul 09, 2010 9:48 am, edituar 1 herë gjithsej
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Sennia prej Thu Jul 08, 2010 5:03 pm

hahah Lilly, e lezetshme kjo :D
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga e panjohura prej Thu Jul 08, 2010 5:07 pm

Nese mendon per macen,nuk eshte Lilly,postuesja me!
Ahaha Te persh.
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Eria prej Thu Jul 08, 2010 5:08 pm
O Lily po kengetaren e shqyer..ups ss e shquar Zajmina...se ke degjuar ti...ishte ne mode...kur isha ne AL...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Lilly prej Thu Jul 08, 2010 6:18 pm

Jo Eria nuk e kisha degjuar kete.Duhet ti benin kenge facebookut,mire e ka Sennia, ku ka shkruar diku se ne Shqiperi facebook klikohet me shume se google.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Lilly prej Mon Jul 26, 2010 4:17 amRealiteti Shqipetar...

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Eria prej Mon Jul 26, 2010 8:15 pm

Burrat nen hije
lozin ,kuvendojne
PIKA QE SU BIE
SE NGA GRATE RROJNE....

E ka pas mire Cajupi po kush e ka degjuar

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Lilly prej Tue Jul 27, 2010 5:09 am

Me e keqja eshte se kane kaluar dekada nga koha kur Cajupi e ka thene kete,megjithate Asgje nuk ka ndyshuar qe athere dhe tani.


puc puc kolopuc lol!

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jul 31, 2010 10:25 amooooh

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Thu Aug 05, 2010 11:20 amhahahahaha hahahahaha hahahahaha hahahahaha


ooooh

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi