Forumi Evolucion

Per t'qesh & qare :o)

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Tue Mar 30, 2010 7:21 pm

Ne Shqiperi ndodhin fenomene te cuditshme!!! Jo fenomene jashte toksore por, fenomene Made in Albania! :D
I shikon dhe cuditesh!!! Vijne keto nga Injoranca....apo ka faktore te tjere te pa shpjegueshem akoma Exclamation Exclamation Exclamation Question Question Question affraid

Foto dhe Fenomene shqiptare:
Nqse Aparati juaj apo i dikujt tjetri ka fiksuar Foto te Fenomeneve qe ndodhin ne Shqiperi, jeni te lutur t'i postoni ketu! Smile

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Tue Mar 30, 2010 7:23 pmPolici shqiptar...ose me sakte: Druvari po shkon me pre dru neper shtepia! inat

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Tue Mar 30, 2010 7:25 pmBiznesmenet shqiptare!!!! Brita eshte e gjithanshme. Shet cer te doni ju!!! affraid

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Tue Mar 30, 2010 7:27 pmBari, flet vete per cilesine e tij! haha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Tue Mar 30, 2010 7:35 pm"Eeehh cme ka zene livadhin ku kullosja une nje here e nje kohe!!!",-mendon Lopa e trishtuar, "Ketu kam pas kujtimet e femijerise!!!" inat

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Fri Apr 02, 2010 11:09 amKengetaret shqiptare...ose me sakte: disa nga femrat shqiptare!!! affraid

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Sun Apr 11, 2010 11:40 amExclamation Exclamation Exclamation Question Question Question

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Lilly prej Tue Apr 13, 2010 5:32 pmKatastrofe,kaq te mos dine te shkruajne inat

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Lilly prej Tue Apr 13, 2010 5:36 pmKondicioneri ishte mangut ketu.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Fri Apr 16, 2010 7:12 pm


Karroca e femise: Made in Albania lol!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Sat Apr 17, 2010 8:44 am


haha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Thu Apr 29, 2010 8:21 amgomari hahahahaha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga ely prej Thu Apr 29, 2010 3:58 pm

hahahhahahahhahahhahha sa te bukurat...hahahhahhaha
ku i ke gjetur aman----jemi popull krijues ...te vecante,,,modern dhe prehistorik....jemi ..jemi..cbelane jemi???
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Eria prej Thu Apr 29, 2010 6:13 pm

Ka qene nje reklame ne qender te Fierit nga nje agjesi udhetimi autobusash,me teper drejte Greqise...me tabelen e madhe....U cmend pronari...Fier-Athine 25 € hahahhaha kur e kam pare per here te pare,kam qeshur me lot

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Thu Apr 29, 2010 7:32 pm

Eria shkruajti:Ka qene nje reklame ne qender te Fierit nga nje agjesi udhetimi autobusash,me teper drejte Greqise...me tabelen e madhe....U cmend pronari...Fier-Athine 25 € hahahhaha kur e kam pare per here te pare,kam qeshur me lot

Eria Smile eke ketu ne forum te Tema "Foto per te qeshur". Te paren fare! Smile

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Sun May 02, 2010 10:20 am


affraid

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Sennia prej Sun May 02, 2010 5:18 pm

Vizioner shkruajti:

Kengetaret shqiptare...ose me sakte: disa nga femrat shqiptare!!! affraid

hahahah u cuditen kalamajt :D
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Lilly prej Sun May 02, 2010 8:18 pmaffraid ka dale neneja duke pire kafene,qef o qef

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Eria prej Sun May 02, 2010 8:34 pm

Hahahhahahahhahaha

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Wed May 05, 2010 8:12 am


lol! haha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Lilly prej Wed May 05, 2010 10:42 pm


Lum burri qe e ka kete nusen ,do e haje burrin me gjithe rroba kjo :geek: ecccc aty ti marsha te ligat :geek:

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Thu May 06, 2010 7:51 amhahahahaha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Thu May 06, 2010 7:18 pm

Votimi elektronik, ka edhe kështu...

Kohet e fundit sali Berisha ka propozuar Votimin elektronik ne shqiperi, duke e cilesuar me te sigurtin-jo manipulues!!!!

Shikoni Video-n

Nje video qe ka bere xhiron e botes, permes You Tobe, kur gjate votimit elektronik ne Florida nje zgjedhes klikonte kandidatin Kerry, por makina ishte e vendosur te nxirrte nje tjeter, Bushin.

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Eria prej Fri May 07, 2010 11:59 am

Hahahhahahhaha sa po qesh Vizio..ashtu votohet dhe ne Shqiperi hhahahha

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Vizioner prej Sun May 09, 2010 9:40 amKeshtu eshte te jetosh ne Paradise! Ajer i paster, natyra e bukur! Smile

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Per t'qesh & qare :o)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi