Forumi Evolucion

Chatbox: Chat Live

Shko poshtë

Chatbox: Chat Live

Mesazh nga Vizioner prej Tue Dec 01, 2009 1:53 pm

PER DIJENI:

Per te gjithe Antaret e Rinj dhe per ato qe se dine:

Po te klikoni lart ke "Forumi" dhe te rreshqitni poshte ne fund te faqes, aty eshte nje Chatbox ku mund te komunikojme me njeri-tjetrin direkt - Live!

Qe te marresh pjese ne Chat duhet te jeshe i regjistruar ne Forum.
Pastaj, ne te djathte te Chatbox-it klikoni " Identifikohu" dhe hyni direkt ne Chat!
Poshte-djathtas, eshte nje dritare ku mund te shkruani, pastaj shtyp Enter dhe Texti hyn!
Eshte shume thjeshte.

Ne emer te Stafit
Ju urojme Chat te kendshem!


Edituar për herë të fundit nga Vizioner në Mon Jun 21, 2010 11:31 pm, edituar 2 herë gjithsej
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chatbox: Chat Live

Mesazh nga Vizioner prej Thu Mar 18, 2010 10:53 am

NJE METODE E RE:

. . . per ato qe deshirojne qe; ne te njejten kohe te Chatojne dhe + te lexojne Forumin apo te shkruajne + te ndigjojne Radion ose + dhe "DerflaTV" qe hapet mbasi keni klikuar (Komplet u lexuan) POSHTE PJESES qe tani del e bardhe ne mes te Forumit:

Siper te Zona e ChatBox-it - majtas, eshte nje fjale e klikueshme e (Join the Chat), dhe duke klikuar aty, hapet nje Faqe e Re=Extra e Chatit e njejta por ne Format me te madh (pa u prishur bashkebisedimi qe keni nisur). Mbasi hapet ajo, klikoni lart-djathtas te Monitori ke shenja (-) dhe uleni komplet faqen e Chatit poshte, pastaj klikoni ke "Home" dhe keshtu jeni ne kontakt si ne Chat dhe ne Forum duke ndigjuar Radion p.sh. ose te shkruani ne ndonje Teme! Pra, i perdorni te dyja ne nje kohe, si Forumin dhe Chatin ne faqe Extra! Si dhe kenaqesia eshte qe, duke Chatuar ndigjoni dhe Musike-Radion!

Chat te kendshem
Vizioner

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chatbox: Chat Live

Mesazh nga Nora prej Wed Oct 20, 2010 2:16 pm

Vizioner shkruajti: shoke ne pc
Baby
avatar
Nora
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 12
Reputation : 0
Anmeldedatum : 27/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chatbox: Chat Live

Mesazh nga Nora prej Wed Oct 20, 2010 2:19 pm

jaaa !!!!!! kiss
avatar
Nora
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 12
Reputation : 0
Anmeldedatum : 27/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chatbox: Chat Live

Mesazh nga Vizioner prej Wed Oct 20, 2010 7:23 pm

Nora Smile Ketu tek kjo Teme, nuk eshte per te shkruajtur, eshte thjeshte Informacion per Antaret se si mund te perdorin Chatin e Forumit per komunikim direkt.
Dhe te shkruajne ketu kur kane pyetje rreth Chatit dhe paqartesi.

Faleminderit per kiss ! Smile

Dhe une te dhuro lule kiss

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chatbox: Chat Live

Mesazh nga Vizioner prej Fri Jul 08, 2011 10:00 am


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Chatbox: Chat Live

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi