Forumi Evolucion

Virtyti...

Shko poshtë

Virtyti...

Mesazh nga Sennia prej Tue Mar 30, 2010 3:33 pm

Cfare kuptoni ju me virtyt? A eshte virtyti cilesia me e mire qe mund te kemi apo eshte nje demode e jetes moderne?
Cfare mendoni, cili eshte virtyti me i larte qe mund te kete nje njeri?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Virtyti...

Mesazh nga Lilly prej Thu Apr 08, 2010 6:39 pm

Virtyti me i larte qe mund te kete nje njeri mendoj se eshte te qenit i sinqerte dhe i drejte ndaj vetes dhe te tjereve.Te gjithe virtytet dhe cilesite e mira qe perbejne karakterin e nje njeriu nuk kane sesi te jene demode e botes moderne.Bota moderne eshte ajo qe eshte gabim neqofte se nuk vlereson virtytin e individid.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Virtyti...

Mesazh nga Sennia prej Sun May 09, 2010 7:24 pm

Nuk e di por kohet e fundit po bindem gjithnje e me shume, se virtyti me i larte qe mund te kete njeriu ne boten e sotme eshte dhemshuria...
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Virtyti...

Mesazh nga Sennia prej Tue Jun 29, 2010 11:54 pm

Nicja thote qe virtyti eshte vesi me i kushtueshem...dhe ka te drejte
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Virtyti...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi