Forumi Evolucion

Te evoluojme nga pak te gjithe....

Shko poshtë

Te evoluojme nga pak te gjithe....

Mesazh nga darwini prej Sat Mar 27, 2010 12:48 pm

Peershendetje te gjithe....
Vij me pseudonimin Darwini.
Pranova nje ftese,qe mu be gjith miresi nga nje kolege e juaja,prandaj thashe te ''hedh nje gur ne keto ujra'',per te pare se sa do turbulloi ato....
Nuk shquhem per ndonje aftesi intelektuale,prandaj me beni kabull keshtu sic do paraqitem
Arsimi im eshte klandenstin,pak nga te gjitha e asgje per te vecanten.
Ehhhhh c'te besh kur mundesite nuk te lejojne te besh hijen tende mbi kete toke.
Jam nje darwinist i thekur.....

avatar
darwini
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 23
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Te evoluojme nga pak te gjithe....

Mesazh nga thjeshtesi prej Fri Apr 30, 2010 7:17 pm

Nese je ai darwini qe kam zakon te lexoj, ardhja juaj ne kete forum eshte kenaqesi, dhe privilegj.
avatar
thjeshtesi
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 28
Reputation : 0
Anmeldedatum : 17/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi