Forumi Evolucion

Mire se erdhe Darwini

Shko poshtë

Mire se erdhe Darwini

Mesazh nga Vizioner prej Fri Mar 26, 2010 9:13 pm

Faleminderit qe zgjodhe forumin tone Darwin dhe te uroj qendrim te kendshem!

Pershendetje shoke

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se erdhe Darwini

Mesazh nga Sennia prej Fri Mar 26, 2010 9:43 pm

Mire se erdhe Darwin. Smile
Me behet qejfi qe vendose te beheshe pjese e ketij forumi. Te uroj nje bashkebisedim te kendshem Smile
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se erdhe Darwini

Mesazh nga Lilly prej Fri Mar 26, 2010 10:21 pm

Darwini,mire se erdhe.Faleminderit per interesimin ne forumin tone dhe bashkepunimin tuaj Smile
Kalofsh sa me mire mes nesh.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se erdhe Darwini

Mesazh nga darwini prej Sat Mar 27, 2010 12:18 pm

Faleminderit per mikpritjen.....
them te hedh dhe une nje ''gur'' ne themelet e ketij forumi.
avatar
darwini
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 23
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mire se erdhe Darwini

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi