Forumi Evolucion

asja bukuroshja mes nesh :D

Shko poshtë

asja bukuroshja mes nesh :D

Mesazh nga Lilly prej Thu Mar 25, 2010 4:09 pm

asja ,mire se erdhe ne Forumin Evolucion.
po te them asja bukuroshja sepse nick name qe ke zgjedhur ti e ka pasur aktorja kryesore ne filmin ''Shamikuqja'' nje vajze qe binte shume ne sy per bukurine e saj.
Te uroj te kalosh kendshem mes nesh.

Rose

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: asja bukuroshja mes nesh :D

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 25, 2010 7:50 pm

WELCOME Asja , kalofsh kendshem ketu
Ylberi
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: asja bukuroshja mes nesh :D

Mesazh nga Nela prej Sat Mar 27, 2010 12:08 am

Pershendetje dhe ja kalofshe bukure mes neshe. GeZuAr
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: asja bukuroshja mes nesh :D

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi