Forumi Evolucion

Pyetje - Pergjigje....

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga Sennia prej Sun May 09, 2010 7:18 pm

nje muzike te lehte..italiane ose franceze

cili eshte ideali juaj ne jete?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga Nela prej Sun Jun 06, 2010 10:45 am

Lilly shkruajti:Te lexoj romanca dashurie :D

Cili eshte filmi i fundit qe keni pare?.......................................The WEDDING DATE
....Debra Messing and
...........Dermot Mulroney are
.........................PERFECT together :D
---------------------------------------C`far beni kur sju ze gjumi? zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga Vizioner prej Sun Jun 06, 2010 2:04 pm

Rrotullohem ne krevat, deri sa tme zeje! Smile


Ne nje jete, mesatare rreth te 75-save, sa vite gjume ben?

zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra zemra

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga Lilly prej Sun Jun 06, 2010 3:50 pm

Vizioner,nje pyetje me te lehte ore :geek:

Pergjigja e pyetjes te elyt
Ideali im.....mireqenia e familjes sime Smile

C'fare duhet bere ne nje dite me shi kur jeni merzitur se shiu ju prishi planet??

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga Nela prej Sun Jun 06, 2010 6:02 pm

VIZIONER VDEKSHA UNE PER TY puc

Lilly shkruajti:Vizioner,nje pyetje me te lehte ore :geek:

Pergjigja e pyetjes te elyt
Ideali im.....mireqenia e familjes sime Smile

C'fare duhet bere ne nje dite me shi kur jeni merzitur se shiu ju prishi planet??


FUTJA NJI PIJAT ME KOSSSS Sad

SI JU SHIJON AKULLPRJA ME TE LEPIRE APO ME LUG? Laughing
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga zeshkane prej Sun Jun 06, 2010 7:21 pm

Me te lepire mi Nela ça luge lol hot
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga zeshkane prej Sun Jun 06, 2010 7:22 pm

Kur ju pelqen te beni dashuri ne mengjez apo ne darke ? lol!
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga Nela prej Wed Jun 09, 2010 1:40 am

nata eshte me romantike per te ber Dashuri...
po kjo zdo te thote qe ngahera ndodhe naten.....:P


kushe ben meshum Dashuri nji i martuar apo nji i dashuruare??? Smile
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga Lilly prej Wed Jun 09, 2010 7:14 pm

haha haha nga eksperienca personale te them se nje i martuar :geek:

Pse Nela ben pyetje vetem per keto tema?Mos valle i ka shkuar mendja per qiqra ne hell???? :geek:

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga Nela prej Fri Jun 11, 2010 12:42 am

Lilly shkruajti:haha haha nga eksperienca personale te them se nje i martuar :geek:

Pse Nela ben pyetje vetem per keto tema?Mos valle i ka shkuar mendja per qiqra ne hell???? :geek:

jooooo..... vetem qe u ngelen syte burrave te martuar ktej...... dhe them se su jep macja peshk hahahahhahah :P

Sa eshte njeriu i lumtur me cfar ka? 100% apo 1% ?!
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga Lilly prej Sat Jun 12, 2010 5:41 am

Neqofte se e vlereson c'fare ka atehere 100%,perndryshe aspak.Une jam e lumtur me gjithcka kam.

Perse nuk me ze gjumi mua?? Sad

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga Sennia prej Tue Jul 27, 2010 5:47 pm

Gjithmone do te jemi te huaj per vetveten. Ne e dime kush jemi por nuk jemi te sigurte per permbajten e asaj cka jemi.


cfare te ka bere me shume pershtypje ditet e fundit?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga Lilly prej Tue Jul 27, 2010 7:13 pm

Mentaliteti i myshkur i njerezve qe me rrethojne.

Po ty?

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga e panjohura prej Tue Jul 27, 2010 7:17 pm

Ndryshimi drastik i motit!
Keni plane per pushim kete vit?
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga Lilly prej Tue Jul 27, 2010 11:17 pm

poo edhe ca dite dhe Ciao

Vendi me romantik per pushime,cili mendoni se eshte?

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga zeshkane prej Wed Jul 28, 2010 9:03 am

Venecia ose Parisi, por une Parisin ketu e kam ... Laughing

Si do te reagoni po te takoni rastesisht nje ish te dashurin tuaj?
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga Lilly prej Fri Aug 27, 2010 6:38 pm

Sbesoj se do reagoja ne ndonje menyre te cuditshme,perderisa i eshte ISH i dashuri dmth smundi te behej pjese e jetes sime,dhe i takon te rrije atje ku eshte-jashte jetes sime.

Per dasem,me mire te zgjedh kepuce te larta dhe te bukura apo ''te mira'' dhe te rehatshme? Question Exclamation

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga e panjohura prej Sat Aug 28, 2010 2:04 am

Me take te larta,qe ta qelloj burrin ne ,,lule te ballit'' :D
E drejt apo jo?


avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga zeshkane prej Sat Aug 28, 2010 11:12 am

hahaha Lilly faleminderit per keshillen, mire e ke me mire te rrije jashte jetes sime... Sa per takat une po te kisha mundesi do te flija me ato Wink Nese paguan pak me shtrenjt, mund te gjesh kepuce te larta dhe te bukura por edhe shume te rehatshme...( ndonje dite do te marr ne foto kepucet e mija se jam e çmendur per kepuce dhe do ti ve ne forum...ouops harrova qe ketu nuk di te ve foto, shume e complikuar Wink E panjohur, nese do kisha burre s'kam pse ta qelloj ne lule te ballit derisa zemren ja kam ngrene Wink
Ju pelqen kuzhina japoneze, sushi, maki etj etj... (mua po) ?

:geek:
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga zeshkane prej Sat Aug 28, 2010 11:14 am

Lilly meqe do ikesh ne dasem, mos harro te marresh me vete, nje pale te rehatshme nese te lodhen kembkat e bukura nga kercimi ...
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga Vizioner prej Sat Aug 28, 2010 11:43 am

e panjohura shkruajti:Me take te larta,qe ta qelloj burrin ne ,,lule te ballit'' :D
E drejt apo jo?

Po ajo i cik burre ka e panjohura. Dashke tja fuska dhe ne lule te ballit!

Pse, vete e desh ajo ate, se mos ja dha lagjia qe tja fusi......ne lule?!

Peshk hhmm

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga Lilly prej Sat Aug 28, 2010 4:05 pm

Po c'jane keto fjale bre,une mezi e kam Smile E kam shpirt e zemer e flori,pastaj vertet vete e dashurova,dola kunder te gjitheve per ate copke burrke,sja fus dot ne lule te ballit me taka,tani ndonje objekt fluturon nga guzhina ne drejtim te tij po kepuce jo se i kam me keq :P
zeshkane ,ke te drejte,rrofsh qe m'a kujtove te marr kepuce te rehatshme Rose

Thone qe i dehuri flet me gjuhen e zemres,si mendoni ju?

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga Vizioner prej Tue Oct 26, 2010 11:10 am

Lilly shkruajti:

Thone qe i dehuri flet me gjuhen e zemres,si mendoni ju?

Une e urrej Alkoholin. S'ma tjek mideja dhe se di c'ben i piri. Por mbase eshte ashtu sic thote Lilly!

* * *

Ku do ta kaloni naten e nderrimit te viteve?

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga ShkodraneNYC prej Thu Oct 28, 2010 1:20 am

ne cairo

ti??


avatar
ShkodraneNYC
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 2
Reputation : 0
Anmeldedatum : 10/10/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga Vizioner prej Thu Oct 28, 2010 9:19 am

Ne shtepi, ne Frankfurt!

* * *

Sa je i/e kenaqur me veten ne pergjithesi, nga 1 deri 10 ?

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pyetje - Pergjigje....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 3 Previous  1, 2, 3  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi