Forumi Evolucion

E madherishmja Inva Mula

Shko poshtë

E madherishmja Inva Mula

Mesazh nga Eria prej Wed Mar 24, 2010 4:43 pm

Si paskemi harruar Inven ketu....I love kete performancen ketu...Pjese e filmit Elementi i peste..


.

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: E madherishmja Inva Mula

Mesazh nga Lilly prej Thu Mar 25, 2010 12:05 am

E mahnishtme performance e saj Eria.
Bravo

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi