Forumi Evolucion

Pershendetje

Shko poshtë

Pershendetje

Mesazh nga esteri prej Tue Mar 23, 2010 12:36 pm

Pershendetje te gjitheve nga Esteri. Forumi mu duk interesant keshtu qe vendosa te behem pjes e tij. shpresoj tia kaloj mire ketu. Smile
avatar
esteri
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 28
Reputation : 0
Anmeldedatum : 12/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lilly prej Tue Mar 23, 2010 2:52 pm

esteri mire se erdhe ne Forumin Evolucion Smile
Faleminderit qe u bere pjese e tij.

Rose Bashkebisedim te kendshem me ne.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga esa anhel prej Fri Mar 26, 2010 2:47 pm

esssss mire se erdhe ne kete forum ... hahaha shaka kiss Pushime bye
avatar
esa anhel
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 9
Reputation : 0
Anmeldedatum : 12/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizioner prej Fri Mar 26, 2010 6:58 pm

Prsh esa anhel, mire se erdhe dhe flm!

Te uroj nga Zemra, qendrim te kendshmem ketu, ne mesin tone!
Rose puc

p.s. Trego dicka me shume nga vetja. Smile

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi