Forumi Evolucion

Gezuar diten e Nevruzit!

Shko poshtë

Gezuar diten e Nevruzit!

Mesazh nga Sennia prej Mon Mar 22, 2010 9:42 am

Nje urim per te gjithe besimataret bektashij : Gezuar festen e Sulltan Nevruzit!
Jo vetem bektashijve, ky urim shkon per te gjithe Shqipetaret, ju uroj nje gezim te perbashket!

Kjo feste qe simbolizon edhe rilindjen e shpirtit,eshte edhe rilindja e natyres,prandaj deshiroj cdo te mire per ju dhe familjet tuaja.Vit te mbare dhe te lumtur!
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar diten e Nevruzit!

Mesazh nga Sennia prej Mon Mar 22, 2010 9:45 am

Gjeni te pakten 12 lloje gjethe(bime) qe te beni byrekun :D
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar diten e Nevruzit!

Mesazh nga Sennia prej Mon Mar 22, 2010 9:27 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuar diten e Nevruzit!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi