Forumi Evolucion

A e dini...pse???

Shko poshtë

A e dini...pse???

Mesazh nga Vizioner prej Sat Mar 20, 2010 11:49 am

Te gjithe perdorim Tastaturen per te shkruajtur por, ajo eshte e mbushut me Butona te ndryshem qe mbse ndonjeri nga ne, nuk i perdor kurre dhe nuk di as funksionin e tyre!!!

Une po paraqis tre nga keto Butona:

Cilen funksion kryejne keto tre Butona ke Tastatura?


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A e dini...pse???

Mesazh nga Eria prej Sat Mar 20, 2010 1:52 pm

Druck i thone printo :D
Pause ose Unterbrechung--me demek pushim
Rollen i bie si leviz lart e poshte...
Po une bera perkthim nje me nje :D..se perse duhen,ska cme duhet :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A e dini...pse???

Mesazh nga Sennia prej Sun Apr 11, 2010 12:25 pm

Vizioner shkruajti:Te gjithe perdorim Tastaturen per te shkruajtur por, ajo eshte e mbushut me Butona te ndryshem qe mbse ndonjeri nga ne, nuk i perdor kurre dhe nuk di as funksionin e tyre!!!

Une po paraqis tre nga keto Butona:

Cilen funksion kryejne keto tre Butona ke Tastatura?


kur u prish njehere mausi, per momentin me duhej patjeter te nderroja pasw e pc dhe e bera duke perdorur vetem tastiren.
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: A e dini...pse???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi