Forumi Evolucion

Oslo: Eurovizion 2010

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga Sennia prej Sun May 30, 2010 12:43 pm

Eria shkruajti:Zyrtarisht ne greve...

ngushullimet e mia :geek:
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga Eria prej Sun May 30, 2010 1:01 pm

Sad....Sme ecen asnjehere ne parashikime...Megjithese me krizen qe eshte mendoj e fitoi gjermani se ia mban xhepi nga ana finaciare te paguaje eurovisionin e vitit qe vjen...

Flm Sennia,pres urimet me ndonje vazo komposto.. :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga shpirti binjak prej Sun May 30, 2010 3:55 pm

Pashe vetem votimet dhe u skandalizova cdo shtet votonte per ate qe e kishte qef dhe jo per kengen sme pelqejne keto lloj festivalesh ku ti ma jep mua voten dhe pastaj ta rijap une ty ...nuk kam degjur asnje kenge pervec asaj shqiptares dhe te them te drejten ishte e lezecme por jo per te fituar vendin e pare .Sja vlen me pa programe te tilla .
avatar
shpirti binjak
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 60
Reputation : 0
Anmeldedatum : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga Lilly prej Sun May 30, 2010 5:53 pm

E pa merituar,sme pelqeu kenga aspak,dukej sikur ishte''bjeri ti bjeme :P'' dmth ngecte ritmi,athere kur ti pret qe kenga te shpertheje,te te emocionoje asgje nuk ndodhte,shume keq.
Shume e zhgenjyer nga rezultati...Shqiperia meritonte me shume pike.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga Vizioner prej Sun May 30, 2010 8:42 pm

Urojme Shtetin Fitues si dhe kengetaren Lena!
Fituesit nuk gjykohen, pavaresisht nga preferencat tona!

Sigurisht qe do te ishim te kenaqur dhe KRENAR po te Fitonte Kengetarja dhe Shteti jone-Shqiperia poe, ja, qe ketej nuk ka Korrupsion si ne Shqiperi dhe Fiton Ai/Ajo qe mendon shumica e ndigjuesve!

Gjithsesi, une, personalisht jam i kenaqur qe Fitoji TE PAKTEN, "Atdheu" im i dyte! Jetoj ketu dhe identifikohem me kete Vend!

Urojme qe Gjermania ne vitin 2011 t'na organizoje nje Feste te vertete, ashtu sic beri dhe ne Kampionatin Boteror te Fotbollit 2006

Mirupafshim ne Gjermani mbas nje Viti!

Faleminderit per pjesmarrjen ne kete Teme dhe, tema mbyllet ketu.

kiss Mace Ciao

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga Vizioner prej Sun May 30, 2010 8:59 pm

-Me kerkese te Eria, e rihap Temen dhe per ca dite!

Vazhdim te kendshem...

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 4 Previous  1, 2, 3, 4

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi