Forumi Evolucion

Oslo: Eurovizion 2010

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

Azerbajxhan..Safura Elizade - Soz Ver

Mesazh nga Eria prej Sun Mar 21, 2010 11:46 pm


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Bullgaria..Miro Angel Si Ti

Mesazh nga Eria prej Sun Mar 21, 2010 11:48 pm


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kroacia...Feminnem Lako Je Sve

Mesazh nga Eria prej Sun Mar 21, 2010 11:49 pm


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Qipro..Jon Lilygreen & The Islanders Life Looks Better In Spring

Mesazh nga Eria prej Sun Mar 21, 2010 11:53 pmEdituar për herë të fundit nga Eria në Sun Mar 21, 2010 11:58 pm, edituar 1 herë gjithsej

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Danimarka...Chanée & N'evergreen In A Moment Like This

Mesazh nga Eria prej Sun Mar 21, 2010 11:56 pm

Interesante..


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gjeorgjia----Sopho Nizharadze Shine

Mesazh nga Eria prej Mon Mar 22, 2010 12:00 am


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Irlanda....Niamh Kavanagh It's For You

Mesazh nga Eria prej Mon Mar 22, 2010 12:01 am


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Izrael..Harel Skaat Milim

Mesazh nga Eria prej Mon Mar 22, 2010 12:03 am


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Suedia

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 25, 2010 4:01 pmEdituar për herë të fundit nga Sennia në Thu Mar 25, 2010 9:40 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga Eria prej Thu Mar 25, 2010 8:03 pm

Shqiperia eshte 4 here ne kete teme e dashur Smile...po munde me ndihmo te vendos shtetet e tjera,i kam radhitur ne fillim pjesemarresit dhe kam futur gjysemfinalen e pare dhe disa nga e dyta,,kam ngelur ke Izraeli,po skam pas nerva te rifilloj serish :D...Po pate mundesi ma jep nje dore,ne faqene pare ke listen e shteteve,kengetaret dhe kenget Smile

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 25, 2010 9:28 pm

Eria shkruajti:Shqiperia eshte 4 here ne kete teme e dashur Smile...po munde me ndihmo te vendos shtetet e tjera,i kam radhitur ne fillim pjesemarresit dhe kam futur gjysemfinalen e pare dhe disa nga e dyta,,kam ngelur ke Izraeli,po skam pas nerva te rifilloj serish :D...Po pate mundesi ma jep nje dore,ne faqene pare ke listen e shteteve,kengetaret dhe kenget Smile
ok eria, me fal nuk e kisha pare, po e heq tani , te shoh edhe cilat shtete mungojne, por po i ve pa rradhe
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Turqia

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 25, 2010 9:41 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rumania

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 25, 2010 9:42 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Norvegji

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 25, 2010 9:44 pmEdituar për herë të fundit nga Sennia në Thu Mar 25, 2010 9:49 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Franca

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 25, 2010 9:44 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga Vizioner prej Sat May 15, 2010 11:53 amhot

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga Eria prej Sat May 15, 2010 2:47 pm

Mace kam rene keq ne dashuri me kete macokun...:P

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga Eria prej Tue May 25, 2010 6:29 pm

Mos harroni eshte data 25 Maj,sot transmetohet gjysem finalja e pare e Eurovisionit...Shqiperia konkurron me kengen It's all about You te kenduar nga Juliana Pasha,me tekst te Pirro Cakos dhe Muzike te Ardit Gjebrese..Festivali fillon rreth ores 21,me oren shqiptare..dhe ne Shqiperi jepet me siguri drejteperdrejte nga RtVSH,ndersa ne Gjermani mund te transmetohet live nga NordDeutsche Rundfunk (NDR),per te gjithe te tjeret qe kane deshire ta ndjekin por nuk dine se u ju keshilloj faqen zyrtare te Festivalit Europian......Shikom te kendshem dhe i urojmae shume fat nga te gjithe ne Juljanes,te pakten te arrijme finalen...e meritojme...http://www.eurovision.tv/page/home_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga Vizioner prej Tue May 25, 2010 11:57 pm

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Shqipria ne Finale!

huurraa huurraa huurraa

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga Lilly prej Wed May 26, 2010 1:26 am

Bravo Bravo Sa mire,bravoooooooooooooo Smile Smile Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga Eria prej Wed May 26, 2010 1:30 am

Mendova nuk po ma varnit fare tek kjo teme...Megjithese kam bere fushate diku tjeter...dhe Shqiperia me ka borxh mesazhin qe nisa :D

U gezova shume per rezultatin...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga Eria prej Wed May 26, 2010 1:32 am

Ja dhe performanca live..o zotttttttttt ca zeri ka...per veshjen dhe floket nuk flas se e kam share sh sot..Mace

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga Sennia prej Wed May 26, 2010 12:23 pm

Bravo shqiperia, jam e bindur se ne naten finale do te hyjme ne 10 me te mirat SmileMe beri pershtypje dicka, shumica e vendeve te tjera kishin ne kenget e tyre muzike karakteristike te vendit, duke e alternuar me modernen...kurse shqiperia nje muzike amerikane edhe pse e bukur.
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga Vizioner prej Wed May 26, 2010 7:39 pm

Per mendimin tim, Hollanda dhe Greqia jane Konkurentet per fitim.

Hollande:Ik ben verliefd (Sha-la-lie)Greqia: Giorgos Alkaios & Friends-OPA!bjeri bjeri bjeri bjeri bjeri bjeri bjeri bjeri bjeri bjeri bjeri bjeri

hopa o llokum hopa o llokum hopa o llokum

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga Lilly prej Wed May 26, 2010 8:17 pm

Pershendetje te gjitheve Smile
Kjo eshte faqja per te votuar,une kam gjithe diten duke bere propagande ne facebook per Shqiperine Smile
Votoni vete dhe ftoni dhe miqte tuaj te bejne te njejten gje Smile
Albania The Bestttttttt Smile Smile Smile

http://www.hamovhotov.com/eurovision/

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Oslo: Eurovizion 2010

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi