Forumi Evolucion

Siglat e filmave vizatimore

Shko poshtë

Siglat e filmave vizatimore

Mesazh nga Eria prej Thu Mar 18, 2010 3:36 pm

Une jam rritur me kenget e filmave vizatimore,kur prisnin radhen ne mengjes dhe pasdite per ti pare...Italia Uno dhe Solletico(ke Rai)..ishin bere si te shtepise,sa ziheshin me prinderit qe donin te shikonin lajmet :D...
Me vjen te qesh me veten ndonjehere,se i ridegjoj kenget ne Youtube,por cte bej ,ndodh ndonjehere te kap nostalgjia :D...
Ehh kur kemi qene femije :D...Ja e preferuara ime....po ju?
_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Siglat e filmave vizatimore

Mesazh nga Lilly prej Thu Mar 18, 2010 4:17 pm

Eria qe e vogel e ke pas mendjen per dashuricka moj :P
Filmi vizatimor i imi i preferuar ka qene tom&jerry qe transmetonte tvsh :D


_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sailor moon

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 19, 2010 7:54 pm

Lilly keto ka pas ne kohe time moj..keto jepte Italia uno..Tomy jerry kane qene no go :D...jashte mode:P

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Siglat e filmave vizatimore

Mesazh nga Vizitor prej Fri Mar 19, 2010 8:55 pm


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Siglat e filmave vizatimore

Mesazh nga Vizitor prej Fri Mar 19, 2010 8:57 pm

Me shume me pelqen kjo e dyta

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Siglat e filmave vizatimore

Mesazh nga Vizitor prej Fri Mar 19, 2010 9:05 pm

Mila dhe shiro :P

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Rossana

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 19, 2010 10:19 pm


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sailor moon sigla e pare

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 19, 2010 10:21 pm


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Terry&Meggie

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 19, 2010 10:22 pm

Dy binjaket qe lidheshin me telepati me njera tjetren


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Temi d'amore fra i banchi di scuola

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 19, 2010 10:26 pm


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Siglat e filmave vizatimore

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 19, 2010 10:27 pm

Mesa duket Sailor Moon mbetet me e famshja nga filmat vizatimore,ja dikush qe i ka bere permbledhje te gjitha siglave te Sailor Moon.._________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dolce Candy

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 19, 2010 10:29 pm


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Per Piktorin ...Heidi ...hahhahah

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 19, 2010 10:30 pm


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Anna dai Capelli Rossi

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 19, 2010 10:31 pm


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Siglat e filmave vizatimore

Mesazh nga Lilly prej Fri Mar 19, 2010 10:35 pm

Eria te perqafoj fort aty ku je,qe ke postuar Sailor moon dhe terry e meggie, se kete e shikoja kur shkoja ne tr te gjyshja edhe sme kujtoheshin si quheshin.Faleminderit se me kujtove ato kohe dhe m'a bere diten me te mire sot.
shume xhan

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

E quai magia Johnny

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 19, 2010 10:49 pm

Kjo ka qene nje nga te preferuarat e mia,sidomos kur ky tipi i pavendosur ke donte...

Lilly eshte mire ndonjehere te ngelesh femije ne zemer...Smile puc Smile_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ochi di gatto

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 19, 2010 10:50 pm


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Calimerooooooooooooo :D :D

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 19, 2010 10:51 pm


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

L'incantevole Creamy

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 19, 2010 10:53 pm


_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Siglat e filmave vizatimore

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi