Forumi Evolucion

Veshja e vajzave shqipetare

Shko poshtë

Veshja e vajzave shqipetare

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 18, 2010 2:19 pm

Dua te hap kete teme, me shume per ju qe qendoni jasht vendit, per te dhene nje vleresim mbi veshjen e vajzave ketu. Thone qe jane te ekzagjeruar, te tjeret qe vishen shume bukur duke qene se jane koherent me moden , ju si mendoni?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Veshja e vajzave shqipetare

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 18, 2010 2:26 pm

Per mendimin tim , nepermjet veshjes ne i japim njerezve nje pershtypje te pare, ne te vertet nepermjet veshjes ne komunikojme nje pjese te karakterit tone. Vajza duhet te vishet bukur, sepse eshte vajze dhe i ka lezet pak veshja, por eshte e rendesishme perzgjedhja. Keshtu, nuk eshte e bukur domosdoshmerisht nje veshje qe eshte ne mode apo eshte ekztravagante, e bukur eshte nje veshje qe ty te tregon te bukur, dihet duke tu pershtatur shijeve te tua.
Eshte e rendesishme vendi dhe koha, keshtu mua nuk me duket aspak normale veshja e disa prej shoqeve te mija ne shkolle, e cila me teper duket si veshje party, edhe pse i kam shoqe e nuk dua ti paragjykoj, thjesht me duken te papershtatshme.
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Veshja e vajzave shqipetare

Mesazh nga Vizitor prej Fri Mar 19, 2010 5:32 pm

Po filloj un e para
Sa here qe vije ne shqipri me duket vetja ne nje bote tjeter ...gocat me veshje teper moderne dhe me nje truk te egzagjeruar...dhe kjo vetem per te dal per te pire nje kafe paradite ...shikon pak vajza me atlete dhe xhinkse normale ...sa here vije me thon qe dukem sikur po zbres nga mali LOL

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

lol

Mesazh nga ShkodraneNYC prej Thu Oct 28, 2010 1:17 am

shume mire vishen
avatar
ShkodraneNYC
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 2
Reputation : 0
Anmeldedatum : 10/10/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Veshja e vajzave shqipetare

Mesazh nga Lilly prej Thu Oct 28, 2010 4:42 pm

Gjate veres qe isha ne Shqiperi dilja mbasditeve anash liqenit me familjen.Ulesha ne nje stol dhe cte shifje;nje parade mode.
Gjithe keto vajza te reja,te gjitha me make-up dhe veshur ne menyra te tille qe te fitonin sa me shume vemendje.Xhinkse te ngushta,bluza te ngushta ,sa nuk u plasnin gjiret.
Une jam e mendimit qe gjithkush duhet te vishet bukur dhe ne menyre ti pershtatet ambjentit per ku jeton,por pa ekzagjerime.
Me vjen keq qe keto vajza te reja kane kaq pak origjinalitet ne to.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Veshja e vajzave shqipetare

Mesazh nga e panjohura prej Thu Oct 28, 2010 6:56 pm

Une jetoj ne Kosove,po me e keqja eshte qe i shof gjysem te c'veshura! :p
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Veshja e vajzave shqipetare

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi