Forumi Evolucion

Pershendetje

Shko poshtë

Pershendetje

Mesazh nga zeshkane prej Wed Mar 17, 2010 11:24 pm

Pershendetje te gjitheve !

T'ju them te drejten, eshte hera e pare qe futem ne nje forum...
Besoj te ndjehem mire ...
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Lilly prej Thu Mar 18, 2010 1:36 am

zeshkane mire se erdhe ne Forumin Evolucion,me siguri qe do tja kalosh mire ketu me ne Smile

Rose

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga zeshkane prej Thu Mar 18, 2010 9:59 am

Faleminderit Lilly,
dhe une ate shpresoj :D

PS. Vetem se nuk jam shume e zonja per te pare temat... Psh. shkova tek temat e fundit ne nje dritare ne te majte te ekranit qe quhet "temat e fundit" dhe pashe çfare kishte, fotot, kenget qe degjoni etj etj. Pastaj pashe dhe nje artikull gjermanisht, por ngaqe s'kuptoj fare gjermanisht e vetmja gje qe mora vesh ishte qe Vizioneri kishte bere te qante Erian Wink
Me falni per injorancen time informatike
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizioner prej Thu Mar 18, 2010 11:24 am

Zeshkane, mire se erdhe ne Forumin tone. Dhe faleminderit qe na nderove dhe zgjodhe kete Forum!

Te uroj qendrim dhe komunikim te kendshem!

Edhe pse nuk ke njohuri me Forume, besoj qe dhe ti ketu do gjeshe Temat qe te pershtaten ose dhe Temat qe mund te hapesh ti vete, sipas preferences!
Gjithashtu ke dhe mundesine e komunikimt Live me Antaret ne ChatBox= per me shume dhe si lexo ke: Mbi kete Forum-ChatBox-Live!

pershendetje Rose

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga zeshkane prej Thu Mar 18, 2010 12:19 pm

Faleminderit per te dhenat Vizioner

Pershendetje (lulet nuk di ti dhuroj akoma Wink

(s'di te ve foto Sad
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Vizioner prej Thu Mar 18, 2010 12:26 pm

Mirmengjesi zeshkane! Smile

Lulet apo figurat e tjera jane mbrenda, po te klikosh ke Smili qe shikon afer fjales "Others". Kliko mbi Smilin dhe hapet dritarja e figurave, pastaj kliko mbi figuren qe deshiron dhe ajo i bashkengjitet Textit!

Kurse per Video dhe Foto, shko poshte te: Mbi kete Forum, kliko aty dhe hapet: Ne ndihme te antarve! Aty kam shpjeguar se si vendosen!

Po pate ndonje paqartesi, me shkruaj pa problem dhe t'a shpjegoj!

p.s. hyn dhe ke Chati dhe aty diskutojme direkt!

prsh

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 18, 2010 3:07 pm

zeshkane shkruajti:Faleminderit Lilly,
dhe une ate shpresoj :D

PS. Vetem se nuk jam shume e zonja per te pare temat... Psh. shkova tek temat e fundit ne nje dritare ne te majte te ekranit qe quhet "temat e fundit" dhe pashe çfare kishte, fotot, kenget qe degjoni etj etj. Pastaj pashe dhe nje artikull gjermanisht, por ngaqe s'kuptoj fare gjermanisht e vetmja gje qe mora vesh ishte qe Vizioneri kishte bere te qante Erian Wink
Me falni per injorancen time informatike

Pershendetje zeshkane, mire se na erdhe... shoke
Nese je per here te pare ne forum, te keshilloj vetem te shohesh ane e perqark dhe te tentosh,keshtu mesoj gjera te reja, gjithashtu mund te na drejtohesh edhe neve per cdo gje. Nuk e di pse kam pershtypjen se sdo kesh nevoje per ndihmen tone Smile

Forumi ka tema te cfaredoshme, mjafton ti vesh re dhe te klikosh mbi to...
te pershendes
Smile
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Eria prej Thu Mar 18, 2010 3:14 pm

zeshkane shkruajti:Faleminderit Lilly,
dhe une ate shpresoj :D

PS. Vetem se nuk jam shume e zonja per te pare temat... Psh. shkova tek temat e fundit ne nje dritare ne te majte te ekranit qe quhet "temat e fundit" dhe pashe çfare kishte, fotot, kenget qe degjoni etj etj. Pastaj pashe dhe nje artikull gjermanisht, por ngaqe s'kuptoj fare gjermanisht e vetmja gje qe mora vesh ishte qe Vizioneri kishte bere te qante Erian Wink
Me falni per injorancen time informatike


Sa me bere te qesh Smile Smile Smile...Nuk kam faj une qe shkruan gjera te trishta Vizioneri Smile Sad....Te rrojne ikonat qe e merr vesh njeriu cdo me thene :D
Mireseerdhe ne forum Smile...Kalofsh mire ketu ...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga zeshkane prej Thu Mar 18, 2010 4:49 pm

Faleminderit (danke) Eria,

Me fal nese bera ndonje gafe ndermjet teje dhe Vizionerit... hahahahaha
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Eria prej Thu Mar 18, 2010 9:34 pm

Jo moj ne jemi miq te mire Smile

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Pershendetje

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi