Forumi Evolucion

Ankesa dhe sugjerime per forumin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë

Ankesa dhe sugjerime per forumin

Mesazh nga Sennia prej Fri Mar 12, 2010 3:26 pm

Ketu jeni te lutur te postoni ndonje pakenaqesi apo sugjerim qe keni per permisimin e ketij forumi.
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi