Forumi Evolucion

Fustane per mbremje mature

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 9:22 pm

disa sugjerime...
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 9:23 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 9:24 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 9:24 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 9:25 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 9:25 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 9:26 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 9:26 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 9:26 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 9:27 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 9:28 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 9:28 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 9:28 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 9:28 pm

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Eria prej Thu Mar 11, 2010 9:29 pm

Cme kujtove mbremjen e matures...
Kam pasur nje fustan te mrekullueshem te kuq...me shume xixa..me ndryshimin e drites me cdo levizje qe beje ai ndriconte kaq bukur..kishte dekolte te hapur po ashtu edhe deri ke beli ishte i hapur fare,me rripa te holle te kryqezuar dhe te kapur me kapese te vogla ngjyre ari...fustani vinte pas trupit deri ne mes pastaj hapej pak ne forme kove,deri ke kyci i kembes...Ma dhuroi cupa e halles,qe jetonte ne Usa..e bleu ne ngjyren time te preferuar dhe ne ate qe me shkon me shume...e kuqe..Floket e zinj dhe cante dhe kepuce te zeza....Tualeti dhe modeli i flokeve shume i thjeshte...Po thuajse nuk me njohen kur me pane,ndoshta qe asnjehere si kisha shtrire floket(se i kam kacurrela) dhe ndoshta ngaqe sjam lyer ndonjehere,me demek e kisha premiere...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 9:31 pm

qenke bere mbreteresha e festes Smile

une vitin tjeter e kam maturen..kismet deri atehere
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Eria prej Thu Mar 11, 2010 9:47 pm

Ngjyra e kuqe bie shume ne sy Smile...Plus qe eshte ngjyra qe me shkon me shume...plus kombinimi kuq e zi...po gjeta ndonje foto ketej qe me duket fustani do e postoj Smile

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Vizitor prej Sat Mar 20, 2010 4:09 pm


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Vizitor prej Sat Mar 20, 2010 4:14 pm


Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Lilly prej Tue Apr 13, 2010 6:26 pm


_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Eria prej Sun Apr 18, 2010 4:50 pm

Keta te kuqet jane per mua....sidomos ai i Eva Longoria...nice nice...Ah harrova une skam mbremje mature :D :D :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga ambra tufa prej Mon Apr 19, 2010 9:05 pm

Sennia shkruajti:


Edituar për herë të fundit nga ambra tufa në Mon Apr 19, 2010 9:06 pm, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : sa kushton)
avatar
ambra tufa
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 3
Reputation : 0
Anmeldedatum : 19/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

sa kushton

Mesazh nga ambra tufa prej Mon Apr 19, 2010 9:14 pm

Sennia shkruajti:


Edituar për herë të fundit nga ambra tufa në Mon Apr 19, 2010 9:15 pm, edituar 1 herë gjithsej (Reason for editing : sa kushton)
avatar
ambra tufa
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 3
Reputation : 0
Anmeldedatum : 19/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga ambra tufa prej Mon Apr 19, 2010 9:17 pm

ambra tufa shkruajti:
Sennia shkruajti:
avatar
ambra tufa
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 3
Reputation : 0
Anmeldedatum : 19/04/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Sennia prej Mon Apr 19, 2010 10:51 pm

Ambra, ketu kam vendosur disa modele, te cilat mund ti merrni parasysh para se te zgjidhni fustanin tuaj te matures, keto nuk jane fustane te reklamuara per shitje, edhe nese jane, nuk besoj ses hiten ketu ne Shqiperi.
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fustane per mbremje mature

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi