Forumi Evolucion

Genjeshtrat...sa shume i doni?

Shko poshtë

Genjeshtrat...sa shume i doni?

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 8:07 pm

Te gjithe genjejme, genjeshtra eshte pjese e pashmangshme e jona, edhe pse nuk na pelqen te na genjejme, ose edhe te genjejme ndonjehere eshte e nevojshme, ndonjehere e tepruar?

Sa genjeni ju? dhe ne c'raste?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Genjeshtrat...sa shume i doni?

Mesazh nga Lilly prej Thu Mar 18, 2010 4:57 pm

Mundohem ti shmangem te genjyeres sepse e urrej kur dikush me genjen.Ben vaki dhe genjej ndonjehere per te kaluar ndonje situate te sikletshme por me vone kur qetesohen gjerat perseri tregoj te verteten.E kam shume inat kur me genjen cupa dhe perpiqem ti mesoj qe gjithmone te me tregoj te verteten,per cfaredo situate te jete.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Genjeshtrat...sa shume i doni?

Mesazh nga shpirti binjak prej Thu Mar 18, 2010 8:22 pm

Me mire nje e vertet e hidhur sesa nje genjeshter ...heret a vone dalin preferoj mos i them ..
avatar
shpirti binjak
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 60
Reputation : 0
Anmeldedatum : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Genjeshtrat...sa shume i doni?

Mesazh nga zeshkane prej Thu Mar 18, 2010 9:05 pm

Genjeshtrat nuk para i dua, i perdor ndonjehere ne pune nga sikleti se nuk kam nga t'ja mbaj Wink por ne jeten e perditeshme i urrej... (Ndoshta ngaqe me kane genjyer dhe zgenjyer shume)
Pershendetje te gjithe antareve te forumit
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Genjeshtrat...sa shume i doni?

Mesazh nga Eria prej Fri Mar 19, 2010 12:33 pm

Une them ato qe quhen genjshtra te bardha per tu shmangur ndonje situate te sikletshme...ndersa ne pergjithsi nuk me pelqen te genjej,preferoj te vertetn sado te dhimbshme te jete..Dua dhe te me thone te vertetn,sado te me dhembi,me mire te me dhembi ca dite e verteta,sesa genjeshtra e zbuluar pas sh kohesh...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Genjeshtrat...sa shume i doni?

Mesazh nga Nela prej Sat Apr 03, 2010 4:36 pm

Sennia shkruajti:Te gjithe genjejme, genjeshtra eshte pjese e pashmangshme e jona, edhe pse nuk na pelqen te na genjejme, ose edhe te genjejme ndonjehere eshte e nevojshme, ndonjehere e tepruar?

Sa genjeni ju? dhe ne c'raste?

Nuk genjej.... po me pyete dicka qe sdua te te them vetem.Ate her genjej... per vete jo per gjera koti... zakonishte jame shum e drejt...( shaka bej po jo qe genjej)(shakaj eshte gjysma e te vertetes):P

Dhe po e kuptova qe me genjej....largohem nga ai person...Wink
Me nji fjal skam kohe per genjeshtra-fjal koti. Smile
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Genjeshtrat...sa shume i doni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi