Forumi Evolucion

Cdo te benit nese fitonit 1milion$ ?

Shko poshtë

Cdo te benit nese fitonit 1milion$ ?

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 7:57 pm

Smile
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cdo te benit nese fitonit 1milion$ ?

Mesazh nga Sennia prej Sun Mar 28, 2010 10:20 am

Do te ndertoja nje kompani te madhe ndertimi Smile
me pas po me eci mire..edhe nje shtepi+shkolle per femije ne nevoje qe do ta admistoja vet
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cdo te benit nese fitonit 1milion$ ?

Mesazh nga Eria prej Sun Mar 28, 2010 12:09 pm

Do realizoja nje enderr te gjimnazit,me shoqet e ngushta meqe te gjitha studiojme dicka te ndryshme,do donim te hapnim nje qender rehabilitimi,per alkolistet dhe te droguarit..Kuptohet une do merresha me anen ekonomike,nje mikesha ime anen ligjore,njeren e kam psikologe,njeren farmaciste dhe njeren informaticiene...
Me pjesen tjeter do realizoja deshira te vogla..

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cdo te benit nese fitonit 1milion$ ?

Mesazh nga ely prej Sun Aug 08, 2010 7:50 am

Eria une po vi si mjeke ne strukturen tende ,por flitet ne te ardhmen per mua dhe fitimin ta uroj me perpara se te dal une mjeke,sepse vendin di qe ma mban...vajza po fus miq une hahahhaha e shqiptare i shkret o korrupton o korrupton ska rruge tjeter e kemi nen gjak neve-hahahha!
Une se di mbase do cmendesha e sdo te mundja te beja asgje,por shume vone do te ndergjegjesohesha se jam aq e pasur per kete jam e sigurte!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cdo te benit nese fitonit 1milion$ ?

Mesazh nga Lilly prej Sun Aug 08, 2010 3:15 pm

Me duket sikur edhe 1 miliion $ te kisha nuk do me mjaftonin per jetesen qe behet ketu dmth edhe sikur te blije ndonje shtepi te madhe prap do paguaje taksat e tokes cdo vit.
Me pelqen ideja qe ka Eria.Kam pas menduar se nqs do kisha nje dite mundesine do ofroja strehim dhe ndihme financiare per nenat e reja,adoleshente,singel moms ose per edukimin e tyre.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cdo te benit nese fitonit 1milion$ ?

Mesazh nga zeshkane prej Mon Aug 09, 2010 9:35 am

Une do te hapje nje jetimore model ne Shqiperi ...
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cdo te benit nese fitonit 1milion$ ?

Mesazh nga roberta prej Tue Aug 10, 2010 11:53 pm

Ely paske miq ti? me merr dhe mua.Une sjam e mre sa juve dhe gezohem qe paska akoma te tille njerez ne qarkullim ju pergezoj!
Ely me bej vend edhe mua aty,paska lek pronarja dua rroge te mire.

Une po te isha fituse e nje shume te tille do shetisja boten sdo njihja me njeri as ty Ely(mos e lexo kete pjese te pakten tani qe je ketu)surprize ndaj sdo i kem kurre keto para se do mendoja vetem per qefin tim!
avatar
roberta
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 13
Reputation : 0
Anmeldedatum : 10/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cdo te benit nese fitonit 1milion$ ?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi