Forumi Evolucion

Vanessa May -Video-

Shko poshtë

Vanessa May -Video-

Mesazh nga Vizioner prej Thu Nov 26, 2009 7:37 pm

Nje Artiste, nje violiniste Virtuoze!

Ka mbruar Liceun ne Gjermani, dhe eshte cilesuar nje nga Talentet me te mira, duke fituar shume cmime Nationale dhe Nderkombetare, me te Rene qe solli ne Musiken Klasike duke gershetuar Musiken Klasike me Modernen!

-Ne momentet qe kerkoni Relax, mund t'i gjeni nen tingujt e Violines se Vanesses!


avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vanessa May -Video-

Mesazh nga Vizioner prej Mon Nov 30, 2009 9:07 pm

avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vanessa May -Video-

Mesazh nga Vizioner prej Sat Dec 12, 2009 1:57 am

avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

devil's thrill

Mesazh nga Vizioner prej Sun Jan 10, 2010 12:03 am

avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Teledysk Weselny - Vanesa Mae

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jan 27, 2010 12:03 pm

avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vanessa May -Video-

Mesazh nga Vizioner prej Mon Mar 15, 2010 10:32 pmbjeri bjeri Bravo

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vanessa May -Video-

Mesazh nga Vizioner prej Mon Mar 15, 2010 10:37 pm


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Vanessa May -Video-

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi