Forumi Evolucion

Mund te urresh ate qe ke Dashuruar?

Shko poshtë

Mund te urresh ate qe ke Dashuruar?

Mesazh nga Vizioner prej Thu Nov 26, 2009 6:01 pm

- Nuk urrej kurre! kiss


Edituar për herë të fundit nga Vizioner në Mon Dec 28, 2009 9:01 am, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mund te urresh ate qe ke Dashuruar?

Mesazh nga lindjedielli prej Wed Dec 02, 2009 4:39 pm

te urresh do te thote ta kesh bere veten te te urrejne Sad.
une shpresoj qe asnje njeri mos ti duhet te pervetesoj kete shprehje:).
avatar
lindjedielli
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 25
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mund te urresh ate qe ke Dashuruar?

Mesazh nga juna prej Wed Dec 02, 2009 10:04 pm

Padiskutim qe urrehet ai qe ke dashur. Edhe urrejtja eshte nje lloj ndjenje. Si te mos e urresh,njeriun qe te tradheton?? Dashuria kthehet ne urrejtje,ndersa urrejtja kurre ne dashuri.
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mund te urresh ate qe ke Dashuruar?

Mesazh nga Lilly prej Sun Dec 27, 2009 5:00 pm

Mund edhe te urrehet se di, sme ka ndodhur ndonjehere por neqofte se do ndodhte do me vinte shume keq qe gjithe ai perkushtim dhe energji qe ke harxhuar per dike te ikte kot dhe me e keqja t'a urreje dike qe ke dashuruar me pare...
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mund te urresh ate qe ke Dashuruar?

Mesazh nga Nela prej Sun Dec 27, 2009 9:04 pm

Sido qe te ndodhte sdo ta URREJA....
C'fardo qe te bente sdo ta URREJA.....

Skam ndjere kur urrejtje per asnji per asgje..... Smile

Nuk besoje se egzistone kjo ndjen mbrenda meje.....
( vecanerishte per dike qe kam dashure.) Smile
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mund te urresh ate qe ke Dashuruar?

Mesazh nga Nela prej Mon Dec 28, 2009 8:40 am

Me shume urrej veten time... sepse nuk te urrej aspak!!!!
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mund te urresh ate qe ke Dashuruar?

Mesazh nga Vizitor prej Thu Feb 04, 2010 8:45 pm

No coment!!!
Varet ne çfare menyre jane ndare... Nese ka pasur ndarje te pabese apo per gjera te kota dhe personi tjeter ka vuajtur shume kete gje, une i kuptoj ata (ato) qe urrejne...

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mund te urresh ate qe ke Dashuruar?

Mesazh nga Nela prej Fri Feb 05, 2010 1:12 am

timide78 shkruajti:No coment!!!
Varet ne çfare menyre jane ndare... Nese ka pasur ndarje te pabese apo per gjera te kota dhe personi tjeter ka vuajtur shume kete gje,


une i kuptoj ata (ato) qe urrejne...

pse ti urren dike dhe pse? nese ke deshire kuptohet te Prgjigjeshe. Smile flm Nela
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mund te urresh ate qe ke Dashuruar?

Mesazh nga thjeshtesi prej Wed Feb 17, 2010 2:18 pm

Urrejtja eshte ndjenje shume me forte dhe shume me e sikurte se dashuria.
Veshtire te urresh kur don vertet por jo e pa mundur.
avatar
thjeshtesi
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 28
Reputation : 0
Anmeldedatum : 17/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mund te urresh ate qe ke Dashuruar?

Mesazh nga Vizitor prej Wed Feb 17, 2010 10:28 pm

Vizioner shkruajti:- Nuk urrej kurre! kiss

Lum si ato ish-et e tua o vizioner :geek:

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mund te urresh ate qe ke Dashuruar?

Mesazh nga Vizioner prej Thu Feb 18, 2010 1:33 am

Exclamation Question Exclamation Question Exclamation Question Exclamation

thnx
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mund te urresh ate qe ke Dashuruar?

Mesazh nga shpirti binjak prej Thu Feb 18, 2010 2:28 pm

e urrej dhe shume po aq sa e kam dashur kshu mendoj ...dhe pse thelle ne shpirt e di qe nuk kam arritur ta urrej kurre
avatar
shpirti binjak
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 60
Reputation : 0
Anmeldedatum : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mund te urresh ate qe ke Dashuruar?

Mesazh nga Eria prej Thu Feb 18, 2010 11:47 pm

Nuk e kam provuar ende ta urreje dike..nuk e njoh si ndjenje...kam inat vetem dy veta,por qe nuk kane lidhje fare me te qenit ish...ish jane por shoqe,jo te dashur..
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mund te urresh ate qe ke Dashuruar?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi