Forumi Evolucion

Fjalori romantik.

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

Re: Fjalori romantik.

Mesazh nga Nela prej Fri Jan 15, 2010 7:07 am

Sad

I thash lotit pse qan mu pergjigj: Per ty!
I thash po boll qave pusho, ai me shume rrodhi ne sy! Sad
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalori romantik.

Mesazh nga Nela prej Fri Jan 15, 2010 7:08 am

Roni:
Do te doja te isha nje pike loti qe te lindja ne syte e tu, te jetoja ne faqet e tua dhe te vdisja mbi buzet e tua.
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalori romantik.

Mesazh nga Nela prej Wed Jan 20, 2010 1:46 am

_________________________________________________January 19 at 3:01pm

Lejom te ta them se sa te dua,
se sa ti je per mua,
se sa e ke pasuruar jeten time.
Ti nuk mund ta masesh se sa kuptim ka,
do te thot burimi i nje shkretetire,
nje peme e lulezuar ne nje terren te eger.
Te detyrohem ty qe zemra ime nuk esht e ngrir,
qe ka ngelur te une nje pike e arriteshme e miresis.
--------------------------------------------------------------- P.S RONI
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalori romantik.

Mesazh nga Vizioner prej Fri Jan 22, 2010 8:52 am

avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalori romantik.

Mesazh nga Nela prej Wed Mar 24, 2010 1:52 am

Ardi Sh March 20 at 9:03am
nje nat nje engjell me pyeti cfar deshiron ne jet,e un ju pergjigja. o zot ruaje ate bukuroshe qe do lexoj kete poezi!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalori romantik.

Mesazh nga Vizitor prej Wed Mar 24, 2010 1:56 pm

Zemra ime...s'mund te shpreh me fjal sa shume te dua ...POr imagjino pafundesin e universit ..aq e e madhe eshte dashuria ime per ty.
Edhe pse nuk ta shpreh gjithmon ...dije qe ti je engjelli im ...ajri qe me jep jete ...te dua jeta ime

Nje sms e ruajtur diku ne tel
Sad

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalori romantik.

Mesazh nga Sennia prej Wed Mar 24, 2010 3:02 pm

Sweet_angel shkruajti:Zemra ime...s'mund te shpreh me fjal sa shume te dua ...POr imagjino pafundesin e universit ..aq e e madhe eshte dashuria ime per ty.
Edhe pse nuk ta shpreh gjithmon ...dije qe ti je engjelli im ...ajri qe me jep jete ...te dua jeta ime

Nje sms e ruajtur diku ne tel
Sad

kush tha qe universi eshte i pafundem? :D

po e them edhe nje une:
Edhe sikur 1000 vjet te kene kaluar..e pluhuri i harreses te na kete mbuluar...ti do mbetesh gjithnje engelli im i preferuar bjeri bjeri
hahahahaha
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalori romantik.

Mesazh nga Lilly prej Thu Mar 25, 2010 12:11 am

TE KAM ZEMER SHPIRT JET TE DUA SHUM,,


asnjeher ste kam heq nga mendia zemra ime cdo sekond dhe cdo moment ti ke qen ikona e memories time
Sad

(Nela,gati pisqollen :P) haha haha

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalori romantik.

Mesazh nga Nela prej Thu Mar 25, 2010 2:19 am

Lilly shkruajti:TE KAM ZEMER SHPIRT JET TE DUA SHUM,,


asnjeher ste kam heq nga mendia zemra ime cdo sekond dhe cdo moment ti ke qen ikona e memories time
Sad

(Nela,gati pisqollen :P) haha haha

KE KUJDES...HAPI SYT SE TI HAPIN (OSE TI MBYLLIN PERGJITHMON) Sad
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalori romantik.

Mesazh nga Nela prej Thu Oct 21, 2010 3:23 am

Qielli eshte xheloz dhe derdh vetem shi,,, se une kam nje yll qe se ka ai...


(Vdeksha une per ty he) Laughing ohh
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalori romantik.

Mesazh nga Nela prej Thu Oct 21, 2010 3:33 am

Deshiron te verteten? dhe ajo eshte qe te dua...te dua me gjithe force...aq shume sa ben keq....te shikoj...me sakt te veshtroj...kur qendron dhe buzeqesh me te tjeret...dhe pyes veten si do tja bej pa ty...ndonjehere me vejn te afrohem nga mbrapa dhe te perqafoj...por,eshte aq e forte frika qe me refuzon,dhe terhiqem... Sad ndonjehere mjafton te di qe me mendon dhe do te jem njeriu me i lumtur ne bote ....

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Fjalori romantik.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi