Forumi Evolucion

Miresjugjej.

Shko poshtë

Miresjugjej.

Mesazh nga Piktor prej Wed Mar 10, 2010 4:59 pm

Te nderuar antare, me kenaqesi pranova ftesen e Eria per tu bere antar i ketij forumi te nderuar.
Shpresoj se do ja kalojme mire sebashku.
avatar
Piktor
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 9
Reputation : 0
Anmeldedatum : 10/03/2010

http://www.forumihorizont.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miresjugjej.

Mesazh nga Vizioner prej Wed Mar 10, 2010 5:03 pm

Ku je re????? happy

Mire se me nderove ne Forum Piktoro!
thnx


p.s. Mos e pranoje ftesen e Erias po ta mbante, po te ndante ajo pastaj! Smile Smile Smile shaka


dhe nje here: Willkommen
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miresjugjej.

Mesazh nga Piktor prej Wed Mar 10, 2010 5:06 pm

Vizionero ne fakt do isha rregjistruar kahere por me mire sot se mot.

Ps,, edhe sikur te dua une eshte Eria qe nuk me le kurre. Wink
avatar
Piktor
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 9
Reputation : 0
Anmeldedatum : 10/03/2010

http://www.forumihorizont.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miresjugjej.

Mesazh nga Vizioner prej Wed Mar 10, 2010 5:09 pm

Piktor shkruajti:
Ps,, edhe sikur te dua une eshte Eria qe nuk me le kurre. Wink

...

hahaha

Eshte goce shume e mire...mbaje fort! GeZuAr
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miresjugjej.

Mesazh nga Sennia prej Wed Mar 10, 2010 5:12 pm

Mire se erdhe Piktor

Kam te njejtat sygjerime me Vizionerin GeZuAr
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miresjugjej.

Mesazh nga Piktor prej Wed Mar 10, 2010 5:35 pm

Vlersoj mbi te gjitha miqesine dhe natyrisht vlerat dhe virtytet e njeriut.

Flm Sennia. :oops:
avatar
Piktor
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 9
Reputation : 0
Anmeldedatum : 10/03/2010

http://www.forumihorizont.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miresjugjej.

Mesazh nga Eria prej Wed Mar 10, 2010 6:52 pm

He Vizio te thashe :D :D....
Ore meqe ra fjala ju flisni per mua pa qene une ketu...
Hiiiiiiiiiii Piktoro Smile...

Ps.Vizio thenkju thenkju,mos na e bej sh qejfin Smile
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miresjugjej.

Mesazh nga Piktor prej Wed Mar 10, 2010 8:17 pm

Eria shkruajti:He Vizio te thashe :D :D....
Ore meqe ra fjala ju flisni per mua pa qene une ketu...
Hiiiiiiiiiii Piktoro Smile...

Ps.Vizio thenkju thenkju,mos na e bej sh qejfin Smile
E pra Eria do te te prinim ty. Wink Wink Wink
Ja erdhe shume xhan
avatar
Piktor
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 9
Reputation : 0
Anmeldedatum : 10/03/2010

http://www.forumihorizont.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miresjugjej.

Mesazh nga Eria prej Wed Mar 10, 2010 10:39 pm

Nuk funksionojne keto marrjet me te mire me mua :D
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miresjugjej.

Mesazh nga Piktor prej Wed Mar 10, 2010 10:59 pm

Eria shkruajti:Nuk funksionojne keto marrjet me te mire me mua :D
Dhurat as keto. bjeri bjeri
avatar
Piktor
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 9
Reputation : 0
Anmeldedatum : 10/03/2010

http://www.forumihorizont.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miresjugjej.

Mesazh nga Eria prej Thu Mar 11, 2010 1:22 am

Per niente :D
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miresjugjej.

Mesazh nga Lilly prej Thu Mar 11, 2010 5:42 pm

Piktor mire se erdhe,kenaqesi te kemi ty ne forum.

Eria,shume foto e bukur profili,prandaj ka erdhur dhe piktori ketu :P,ska rezistuar dot :P
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miresjugjej.

Mesazh nga Piktor prej Thu Mar 11, 2010 9:11 pm

Flm Lilly. kenqesia ime gjithashtu.
avatar
Piktor
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 9
Reputation : 0
Anmeldedatum : 10/03/2010

http://www.forumihorizont.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Miresjugjej.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi