Forumi Evolucion

Komedia e pavdekshme Pallati 176...

Shko poshtë

Komedia e pavdekshme Pallati 176...

Mesazh nga Eria prej Tue Mar 02, 2010 12:26 am

Jam nje fanse e madhe e Roland Trebickes,mjafton te jete ai ne nje komedi apo drame,dhe jam mese e bindur qe do me pelqeje...Ja nje nga perlat e teatrit kombetar....avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Komedia e pavdekshme Pallati 176...

Mesazh nga Eria prej Tue Mar 02, 2010 12:27 am

avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Lajmerim!

Mesazh nga Lilly prej Sat Mar 20, 2010 10:16 pm

Tema e vjeter qe kisha hapur une''Komedi'' u fshi sepse trajtonte te njejten komedi''Pallati 176''.
Postoni pjesen te preferuar nga kjo komedi ose edhe mund te komentoni ato.


_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Komedia e pavdekshme Pallati 176...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi