Forumi Evolucion

Sondazh

Shko poshtë

Ciles force Politike i perkisni?

50% 50% 
[ 3 ]
33% 33% 
[ 2 ]
0% 0% 
[ 0 ]
17% 17% 
[ 1 ]
0% 0% 
[ 0 ]
0% 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 6

Sondazh

Mesazh nga Vizioner prej Sun Feb 21, 2010 4:13 pm

Cilės force Politike i perkisni ..... jo vetem me bindje?
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sondazh

Mesazh nga Lilly prej Fri Feb 26, 2010 4:44 pm

Ne Shqiperi asnje nga forcat politike s'eshte e qene per te bere pjese ne te,por me zemer jam me demokracine sepse gjithe familja ime ka qene e persekutuar nga regjimi i qenit,enver hoxhes(as inicialet nuk dua t'ja shkruaj me te medha).Nuk jam me sali berishen sepse ai nuk perfaqeson demokracine ne Shqiperi dhe eshte shume per te ardhur keq qe ne nje vend kaq to vogel vetem 28 mije katror,nuk u gjend nje burre shteti qe te shikoje interesat e atij populli te gjore para interesave vetjake.Sad
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sondazh

Mesazh nga ely prej Wed Apr 21, 2010 9:13 pm

jam plotesisht dakord me tyja lilly....
dhe siq thekson ti saliu seshte fjala demokraci dhe ne realitet shume pak jane...ose askush demokrat aty brenda.....edhe familja ime iishte e presekutuar...im ate edhe sot nuk shpreh bindje politike hesht.....ka te drejte shprehja me e madhe per keta qe na prezantojne na bejn memec...me mire eshte te heshte...
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sondazh

Mesazh nga Sennia prej Thu Apr 22, 2010 4:28 pm

mbeshtes dy parafoleset :D
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sondazh

Mesazh nga ely prej Thu Apr 29, 2010 12:17 am

falmeni injorancen ju lutem ;g99 cila eshte????
kete parti se njoh fare turp por te pakten ta mesoj..............!!!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sondazh

Mesazh nga Vizioner prej Thu Apr 29, 2010 8:04 pm

Ely, kjo eshte G99. Linkun e webit e ke poshte Fotos.
Une skam ndonje simpati per keto....


http://www.g99.org/index2.php?lng=al

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sondazh

Mesazh nga ely prej Thu Apr 29, 2010 9:20 pm

flm vizioner!!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sondazh

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi