Forumi Evolucion

Mireseerdha une :D

Shko poshtë

Mireseerdha une :D

Mesazh nga Eria prej Sun Feb 14, 2010 11:48 pm

Pershendetje anetare,nuk para merrem me forumet,po u regjistrova ketu,meqe ma kerkoi nje mik dhe nje komshi i mire :D
Jam vetem ne nje forum deri diku anetare aktive,ndersa ne vende te tjera ndoshta edhe jam regjistruar por nuk mbaj mend as nick as pass :D...Uroj te gjitheve te keni kaluar nje te diel te bukur Shen Valentini....dhe duke ju uruar sa me shume dashuri dhe lumturi dhe dhurata cdo dite..shpresoj te lexohemi rreth e rrotull ne forum...
Fillim jave te mbare...
Pershendetje nga Eria Smile
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mireseerdha une :D

Mesazh nga Vizioner prej Sun Feb 14, 2010 11:52 pm

Eria, mire se erdhe dhe faleminderit qe e pranove Ftesen!

Je shume e mire!

Te uroj ta kalojme kendshem bashke...ku dhe pjesmarrja jote ketu, eshte nje kenaqesi e vecante per mua, por mendoj se dhe per te tjeret po ashtu do jete, sepse deri tani jemi nje Grup shume i mire ketu dhe kuptohemi me njeri-tjetrin!

Dhe nje here Faleminderit puc
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mireseerdha une :D

Mesazh nga Eria prej Mon Feb 15, 2010 12:01 am

Flm ty Wink...edhe mos te ngelet qejfi nqs nuk hyj shpesh ketu,po do perpiqem...Nga shkrimet qe po shoh lart e poshte me duken te njohura :p...po do kemi kohe te njihemi..

Ps.Te kam nis nje Mp andej lexoje Wink
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mireseerdha une :D

Mesazh nga Lilly prej Mon Feb 15, 2010 5:22 am

J'a mire se n'a erdhe dhe mire se na gjete,dukesh qe e ke nisur mire dhe me kembe te mbare :D.
Do jete kenaqesi te bashkebisedojme bashke.
Rose
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mireseerdha une :D

Mesazh nga Eria prej Mon Feb 15, 2010 5:07 pm

Flm Lilly do kemi kohe te njihemi....e kshu e nis une me kemben e duhur :D...Do jete kenaqesi dhe per mua tju lexoj Wink...
Dite te kendshme Smile
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mireseerdha une :D

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi