Forumi Evolucion

Gezuare Shen Valentinin 2010

Shko poshtë

Gezuare Shen Valentinin 2010

Mesazh nga Nela prej Sat Feb 13, 2010 10:55 pm

I uroj te gjithe antareve te Forunit...nji Shen Valentine te mrekullueshem plot Dashuri, Armoni,Lumturi,Gezime dhe Puthje....qoft nji vite i mbare per te gjithe te Dashuruarit ky vit.

Shpresoj dhe Deshiroj qe te gjithe ciftet te kalojen jo vetem nji dite pore nji jet te lumture plote Dashuri dashuri


puc NELA
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuare Shen Valentinin 2010

Mesazh nga Nela prej Sat Feb 13, 2010 11:33 pm

Per te gjithe ato qe i dua dhe me duan! Gezuare Shen Valentinin!
Vecanerishte per Zemren time ❤
You are everything I want dashuri
My love dashuri

avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuare Shen Valentinin 2010

Mesazh nga Lilly prej Sun Feb 14, 2010 4:22 am

Gezuar edhe nga mua,gezuar shen valentin per te gjithe te dashuruarit Smile
Kaloni sa me mire,mundohuni te shijoni cdo cast,moment sekond te bukur te jetes suaj.
Jetoni vetem nje here,dashuroni ne maksimum

dashuri shume xhan kiss
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Gezuare Diten me te Bukur te Vitit <3

Mesazh nga Nela prej Sun Feb 14, 2010 5:01 am

dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri Gezuar diten e te Dashuruarve dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri

dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri NELA dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuare Shen Valentinin 2010

Mesazh nga Nela prej Sun Feb 14, 2010 5:11 am

Lilly Gezuare Shen Valentinine dhe me nji djal tani...kujdes mos daline dy mi :P
dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri dashuri

NELA kiss shume xhan Rose puc
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuare Shen Valentinin 2010

Mesazh nga Lilly prej Sun Feb 14, 2010 4:59 pm

Faleminderit zemer,edhe ti gezuar Shen valentinin,qofsh gjithmone e qeshur dhe e lumtur.

rrofsh per urimin,po te me rrojne cupat njihere se djali sdo n'a veje me kembe druri(thoshin pleqte, se tamam se di ca dmth :P)
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuare Shen Valentinin 2010

Mesazh nga Nela prej Sun Feb 14, 2010 6:00 pm


FALIMINDERIT LILLY
DHE TE UROJ TE TE RROJN CUPAT SA CDUAN VET
PO DHE DJALIKEN FILLOJ SOT-SONTE
HAHAHAHASE UNE E FILLOVA QE MBREM DHE AKOMA SKAM MBARU HAHAHAHHAH
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Gezuare Shen Valentinin 2010

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi