Forumi Evolucion

C'fare do te beje nese.....?

Shko poshtë

C'fare do te beje nese.....?

Mesazh nga Vizioner prej Wed Feb 03, 2010 12:05 pm

Nese do ta dinje se jane 24 oret e fundit te jetes tende?
Cfare do te benit, si do ta kishit shijuar ate 24 oresh, sa aventura irracionale mund te pjelle mendja ne ato momente?!
---------------------------------------

p.s. Ketu mund te shtrohen dhe pyetje te tjera ne fusha te ndryshme te jetes.
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare do te beje nese.....?

Mesazh nga Nela prej Wed Feb 03, 2010 11:55 pm

ua dhe kete duhet menduare tani?! o zota sma mban te mendoje per oret e fundite te jetes time. affraid jame vetem 25 vjec.... o zote ncncncncn se bej dote.....ase nuk e imagjinoje dote nji gje te till...ncncncncncnnc...po di nji gje qe do Sad Sad 24 ore.... do ti shpenzosha buke Sad Sad Sad oret,minutat dhe sekondat e jetes sime Sad....(me falni po me vjen shum keqe per veten Sad....jane dhe vetem dreci ta mare.... te kisha bere ndonji kalama nejse.). Sad

Nela Crying or Very sad
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare do te beje nese.....?

Mesazh nga Nela prej Wed Feb 03, 2010 11:57 pm

Moj Lilly po ti mi? Se ky qe e kam persipra vetem pyetjen ka bere sesht shprehure. :P
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare do te beje nese.....?

Mesazh nga Vizioner prej Thu Feb 04, 2010 1:55 am

Do fleja gjume...sa ta mesoja ate gje!
24 ore me pak apo me shume, s'do me sillnin gje!!

....jame dhe vetem dreci ta mare.... te kisha ndonje te dashur te pakten, te vdisja siper asajt! Smile
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare do te beje nese.....?

Mesazh nga Lilly prej Fri Feb 05, 2010 6:02 pm

hahahahaha hahahahaha hahahahaha Vizioner cme vdiqe,qe te mbeti mendja per persipra ty.


Une nuk e kam menduar ndonjehere cdo beja nqs kisha vetem 24 ore te mbetura edhe sme pelqen aspak t'a shkoj ndermend,por nqs do me duhej athere besoj se do ti kaloja duke u lutur ne xhami se jam myslimane edhe frikamane madhe ku do me shkoj shpirti mbas vdekjes. Po ne fakt nje mendje ma thote te shtrengoja mire burrin para se te vdisja ,te pakten shkoja e ngopur me burre me dynjat tjeter e sme rrinte mendja si Vizionerit ,vetem per te ndenjur persipra .
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare do te beje nese.....?

Mesazh nga Vizioner prej Fri Feb 05, 2010 8:39 pm

Lilly Smile

--------------------------------------------
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare do te beje nese.....?

Mesazh nga Charlotte prej Mon Feb 15, 2010 6:29 pm

Ca do beja??Do e beja si x here te fundit haha
avatar
Charlotte
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 9
Reputation : 0
Anmeldedatum : 12/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare do te beje nese.....?

Mesazh nga Lilly prej Tue Apr 13, 2010 6:18 pm

Charlotte kush tha se per here te fundit ??? :geek:
Mbas vdekjes ekziston jeta tjeter(megjithese askush s'eshte kethyer e te n'a e tregoje)keshtu ke shance edhe andej,mbase meqenese ke fituar eksperience ne jeten e meparshme di te zgjedhesh me shume bukuranet qe te kenaqin syrin :geek:

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare do te beje nese.....?

Mesazh nga Sennia prej Tue Apr 13, 2010 6:29 pm

do ta kaloja si nje dite te zakonshme...
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare do te beje nese.....?

Mesazh nga ely prej Sat May 29, 2010 6:12 pm

............ do vdisja nga ankthi perpara----
do mendoja si do te ndodhte,kush do te ishte prane,sa dhimbje do te lija mbrapa ... e do nisja te shkruaja gjithcka....
hahhahaha-imagjinoj nje roman ato 24 ore- ju dua shume,mos u merzitni ju lutem mos qani ,kete ta ket ky/kjo kujtim... tel te degjoja zerin te gjithve.....etj etj !! po gjen e pare do prisja nje bilete te vdisja ne shqiperi.. ....

pa gjume besoj se do te vdisja!! jo si vizioneri qe e zinte gjumi tull me gjith ate hall-hahhahaha
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare do te beje nese.....?

Mesazh nga ely prej Sat May 29, 2010 6:13 pm

ah se harrova do hyja tju pershendesja edhe juve !!!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: C'fare do te beje nese.....?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi