Forumi Evolucion

Mosha e Partnerit...

Shko poshtë

Mosha e Partnerit...

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jan 13, 2010 8:46 am

Ka rendesi, luan rol vendimtar per Ju mosha e Partnerit, domethene e atij/asajt qe deshironi te lidheni?

C'fare diference moshe do te pranonit?

Une s'kam problem, rendesi ka te perputhen deshirat, simpatia, por mosha dhe bukuria eshte dicka e parendesishme.
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha e Partnerit...

Mesazh nga Lilly prej Tue Jan 19, 2010 7:17 pm

Shume drejte e ke thene, ndonjehere ska rendesi mosha .Une dhe burri im kemi 4 vjet diference ,dmth ai eshte 4 vjet me i madh nga mua dhe kuptohemi shume mire. Prinderit e mi kane 1 vit diference , mami eshte 1 vit me e madhe nga babi 🐰 edhe jane shembull per mua per menyren e tyre te komunikimit. Tani ti qe thua bukurija eshte e parendesishme ne teori po ashtu eshte po ne fakt te gjithe e shikojme njecik bukurine e seksit tjeter para se te hyme ne lidhje.Ja psh une e kisha vendosur, po mos e gjeja burrin njecik bukurosh per vitrine dyqani s'martohesha fare , le te me martonte lagjja me pahir Laughing


Edituar për herë të fundit nga Lilly në Mon Mar 15, 2010 8:22 pm, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha e Partnerit...

Mesazh nga Charlotte prej Mon Feb 15, 2010 6:31 pm

Normalisht nuk duhet te kete diference te madhe,x momentin se kuptojme,po me vone ka ndikime ne jete,mosperputhje mendimesh.
avatar
Charlotte
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 9
Reputation : 0
Anmeldedatum : 12/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha e Partnerit...

Mesazh nga Eria prej Mon Mar 15, 2010 3:21 pm

5-10 vjet edhe shkon,me shume jo...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha e Partnerit...

Mesazh nga shpirti binjak prej Mon Mar 15, 2010 7:16 pm

ma i vogel se une te pakten e baj zap kollaj Laughing
avatar
shpirti binjak
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 60
Reputation : 0
Anmeldedatum : 09/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha e Partnerit...

Mesazh nga Vizitor prej Sat Mar 20, 2010 10:09 pm

Edhe 10 vjete me i madh se un me duket shume ...nga 3 deri ne 6 vjete diferenc ...dmth ai me i madh se un ...se nese eshte me i vogel ..sinqerisht se mendoj fare mundesin per tu lidhur Laughing
Edhe pamja fizike ka rendesi,nuk them qe eshte gjeja kryesore por ka rendesin e vete...
Por mbi te gjitha ka rendesi karakteri per mua dhe inteligjenca Rolling Eyes

Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mosha e Partnerit...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi