Forumi Evolucion

Mendime te castit........

Faqja 4 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Fri Apr 23, 2010 6:28 pm

Opo as patellxhan nuk jane :D...ne erresire jane te zinj,nder driten kafe...dal ne ballkon te kuq :D :D :D..Se ca paskam bere se di :P...Goca mos iu fusni flokeve te zinj,ngjyre kafe..se nuk merret me vesh rezultati hahahaha...

Mendim casti: Kush del ben pazarin Sad

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sennia prej Fri Apr 23, 2010 9:06 pm

Lilly shkruajti:Me vjen keq,te shkuara,fol me ndonje shoqe Sennia,ose fli,ose shiko ndonje nga filmat e tua te preferuar qe te kaloje merzitja.

:

flm Lilly, paradite isha jo mire, tani jam super :D
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Fri Apr 23, 2010 11:35 pm

Moj ti cupke,po ce i bojatis leshte ti me,e pastaj s'merr vesh c'a ngjyre te dalin. Bej shaka se une i kam pas te kuqe,te zeza,te verdha,vetem jeshile me kane mbetur pa provuar por tani ka vite qe si lyej me,i mbaj natyrale sic m'i ka bere mamka,te zeza :D
Mendim fresh i castit....
Une floket te zeza,cupa e madhe bjonde,e vogla te kuqe :D :D :D
Hajde kombinim hajde :D

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Fri Apr 23, 2010 11:43 pm

Po burri moj aman hahahahhahahahha...
E kisha bojen kafe,ngjyra ime origjinale e zeze...po i bojatis,nja 3-4 here ne vit :D..se sme rrine duart...edhe une i kam pas te kuqe,me fije pa fije,te verdha,te zeza...jeshile i kam ne plan..po kam hall do me thone,kujdes mo te ngaterron lopa per bar hahhaha...
Po mire paskan dale mire,mi pelqyen hahahhaha

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga ely prej Sat Apr 24, 2010 1:08 am

une si kam lyer kurre,urrej kur i shikoj disa bionde me rrenje te zeza......!!! ehu kam kohe ti bej kur te thinjem
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sennia prej Sat Apr 24, 2010 12:19 pm

mire e ke bere ely, edhe mua me pelqen ngjyra qe kam, kafe e erret, pastaj ngjyra origjinale te tregon edhe me te vogel. Me vone nuk i dihet...por gjithsesi tek brunja do mbetem.
Gjithsesi ngjyra e flokut tek persona te ndyshem mund te kete rendesi, por mua sme pelqejne qe shoqe te mijat ndryshojne cdo muaj ngjyren, sepse se pari demtojne flokun e tyre qysh ne kete moshe, me vone besoj per te rregulluar pamjen te dukesh me e bukur mund te besh zgjedhjen tende..
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sat Apr 24, 2010 4:10 pm

Mirmengjesi,c'plane keni per fundjaven?

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Sat Apr 24, 2010 7:50 pm

Ka ndonje vullnetar te me laje enet :P...puuuuuuuuuuuu sa inat i kam :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sat Apr 24, 2010 9:50 pm

Eria,martohu edhe e gjen vullnetarin :D
Ka ndonje te me ndihmoje mua per babysitting sot? Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Sun Apr 25, 2010 4:10 am

Kombinim i rrezikshem coca-cola me kafe...edhe te numerosh gjithe kopene e deleve,perfshi bariun ste vjen gjume hic :D :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sun Apr 25, 2010 4:16 am

haha haha haha yjet i provove ti numerosh? :P

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sennia prej Tue Apr 27, 2010 11:00 pm

Lilly, se ste kam pyetur ne cfare dite e ke ditelindjen? Smile
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Tue Apr 27, 2010 11:51 pm

28 prill 1985 :D

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Wed Apr 28, 2010 2:49 am

O LIlly gezuar ditelindjen e dashur...Qofsh e lumtur familjarisht me burrin dhe cupkat e dashura...Pas sa me shume dite te bukura plot buzeqeshje ne jete...kiss

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sat May 01, 2010 8:15 pm

Eria faleminderit shume,edhe ti gjithe te mirat ne jete Smile
Mendimi Castit...
Me vjen keq qe vajza e madhe gjithe keto vite ka pas lozur vetem ne shtepi,me pare te kisha menduar per nje moter per te Sad

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Mon May 03, 2010 9:06 pm

Po degjoja parashikimin e motit dhe eshte thyer rekordi i temperatures.Rekordi shenonte per daten 1 maj ne vitin 1890 per 85 fahreneit,ne 1 maj te vitit 2010 ishte 90 fahreneit. Jo vetem ka ngrohje globale por shkrirje do te thoshja.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Tue May 04, 2010 8:29 pm

Cupa ime thote nuk duhet te genjesh se te rritet hunda si e pinokios. Tani mendimi im i castit.....Sa kilometra duhet te ishte hunda e politikaneve shqiptare ne kete rast?? :bounce:

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sun May 09, 2010 11:53 pm

Sapo mora vesh se 3 vajza me te cilat kam pas punuar, mosha 20 vjece,jane shtatzane .Sinqerisht ndjeva keqardhje per to sepse te treja jane te impenjuara me shkollen dhe tani do duhet te ndryshojne jeten aq shume sa as ato skane per t'a kuptuar se cpo ndodh me.
Ndaj,ju vajzat e reja,ju lutem ,tregojuni njecik me te zgjuara ,kujdesuni per veten tuaj,mendoni pak me gjate.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Mon May 10, 2010 1:58 am

Vendim i drejte apo jo?

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga ely prej Mon May 10, 2010 3:32 am

iku edhe studimi per sonte.....jastek te adhuroj....ufffi vetem 4 ore gjume......naten e mire te gjithve e enderra te bukura ,ju uroj nje dite te mrekullueshme neser- kiss
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Mon May 10, 2010 8:09 am

..edhe per ty Ely, nje dite dhe jave te bukur!

Mendimi i castit:

Sikur te ikte vete ai Sali Gerdeci...dhe mbase shpetonte ai popull!!!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Mon May 10, 2010 11:30 am

Mos fantazo sh Vizio,ajo ska per te ndodhur per fat te keq KURRE....

Mendim casti: Hape Telin o te hengert mortja(e kam me doktorin heee)

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Mon May 10, 2010 4:27 pm

hmmm Eria,i hengert e i shpelafte mortja keto zyrat e doktoreve qe spergjigjen edhe kur ju le mesazh ste kethejne pergjigje.Vec mos ju vajtsha atje..........

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Mon May 10, 2010 5:41 pm

Mezi ma hapi telin Lilly tani pasdite,bejne si te zene shume i rente nje bresher i befte qull :D...Po bejne sikur kane uuuuu sa pune,vete atje shikon 3 pleq,dhe merimanga dhe rrjeta merimangash :D..po pune hic...po kush vete deri atje..

Mendim casti: Me cudisin reagimet e mia ndonjehere....nuk po njooh me veten,te kem ndryshuar kaq...Megjithese me pelqen kjo mburoje qe kam ndertuar rreth vetes,duke mos lejuar asgje te keqe te ndikoje ne buzeqeshjen time...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Tue May 11, 2010 5:49 pm

Se kam zakon te shaj,por AFAN.... vafsh...ne te gjetshka kush je..do te bej kukurec giuro....

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi