Forumi Evolucion

Mendime te castit........

Faqja 3 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Thu Mar 11, 2010 5:47 pm

Sad ende skam gjetur fustan per partyn e te djeles Sad

u pa puna,s'vesh hic fustan :P
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sennia prej Thu Mar 11, 2010 8:08 pm

sa po pertoj te lexoj ato librat :geek:
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga thjeshtesi prej Sat Mar 13, 2010 4:15 pm

Mendoj se njeriu ka nje force te jashtezakonshme brenda tij.
avatar
thjeshtesi
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 28
Reputation : 0
Anmeldedatum : 17/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sat Mar 13, 2010 6:46 pm

Me pelqen koha e sotme,e vrenjtur dhe me shi,ndoshta sepse keshtu ndihem ne shpirt..........

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Sat Mar 20, 2010 1:50 pm

Sote eshte shum dite e bukure, tamam dite pranvere...mendoje te shkoje ne park...dite pushimi tamam do e bej. Wink
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Thu Apr 01, 2010 1:32 am

Sa here qe afrohet java e kater,mua me hyn tmerri,me kujtohet...
Ndoshta une te kam ne trup,por te jesh e bindur qe ti sdo me kesh kurre mua....nuk dorezohem lehte une,jam kocke e forte,ndoshta eshte kjo arsyeja qe jam ende ketu,dhe vazhdoj te shkruaj...
Wenn du mich nicht umbringst,du schaffst es mich stärker zu machen..

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sennia prej Sat Apr 03, 2010 5:52 pm

me kishte marr malli te ulesha ne pc :D
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Sat Apr 03, 2010 8:24 pm

Eria shkruajti:Sa here qe afrohet java e kater,mua me hyn tmerri,me kujtohet...
Ndoshta une te kam ne trup,por te jesh e bindur qe ti sdo me kesh kurre mua....nuk dorezohem lehte une,jam kocke e forte,ndoshta eshte kjo arsyeja qe jam ende ketu,dhe vazhdoj te shkruaj...
Wenn du mich nicht umbringst,du schaffst es mich stärker zu machen..

Per ty Rose , mikja e mire! S'ka gje qe te te mposhti! Harroje, sikur t'mos kete existuar kurre! Ylberi

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Sat Apr 03, 2010 9:22 pm

Danke Vizio Smile...Ate bej dhe une e quaj enderr te keqe zum vergessen Smile...

Mendim casti:Mbase sfillon shiu,se per pak mu thane rrobat...:D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Thu Apr 08, 2010 6:21 pm

boooooooo sa shume mi ka prere floket ajo dreq parukiere :x gabim

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sennia prej Thu Apr 08, 2010 6:40 pm

Lilly shkruajti:boooooooo sa shume mi ka prere floket ajo dreq parukiere :x gabim

Laughing ska problem Lilly se rriten prap...
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Fri Apr 09, 2010 5:29 pm

Si ka mundesi qe mua ende sme ka dale arpalleku??????????

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Fri Apr 09, 2010 8:18 pm

Cer ste ka dale oooo Lilly????????????!!!!!!!!!!!! Cer eshte eshte kjo qe t'paska hy e ste dilka??????????!!!!!!!!!!!! haha

Mendimi i castit:
Sa do rrojme do mesojme!Smile

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sennia prej Fri Apr 09, 2010 8:28 pm

sa i keq eshte zhgenjimi..jo nga te tjeret por nga vetja. mendon e lufton per te arritur diku e kur shikon realitetin , kur sheh se smundesh, do te takosh nje bote qe seshte e jotja...ndihehs keq te duket vetja kaq kot , e vogele e pavlere e mbyllesh ne vete...te duhet fuqi te luftosh per te arritur ate qe do por stepesh nga realiteti....cfare dua ??
perse jam bere keshtu, te acaron cdo gje perqark , kerkon ngushellim e zgjidhje diku por jo...prap nuk e arrin...perse?
problemi qendron tek une, jam une ajo qe duhet te ndryshoj ..por si?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sat Apr 10, 2010 12:42 am

Vizioner shkruajti:Cer ste ka dale oooo Lilly????????????!!!!!!!!!!!! Cer eshte eshte kjo qe t'paska hy e ste dilka??????????!!!!!!!!!!!! haha

Mendimi i castit:
Sa do rrojme do mesojme!Smile

haha haha haha Vizioner,arpalleku ne dialektin korcarce dmth dhemballe te pjekurise :D
Mbeta aguridheeeeeeeeee,sdo qe sdo te me dali,te tjerve po j'u bjen mua sme ka dale ende :shock:

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Sat Apr 10, 2010 12:48 am

Me shijon shmangia jote.....me shijon fshehja....I'll still go on,believe me..

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Sat Apr 10, 2010 2:50 am

Me vjen te qesh,me Mata Harin qe po bej...e pse jo me shkon :D...une jam me kurioze se Mata Hari i vertete :D....


Ps Lilly sje vetem,edhe une aguridhe :D...su poqem qe su poqem :P

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sat Apr 10, 2010 3:32 am

Eria,do digjemi ne dhe per tu pjekur jo :geek:

Mendimi i castit
Shume sy te bukur dhe te embel ka Eria (nqs ata ne avatar jane syte e saj)

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Sat Apr 10, 2010 12:14 pm

E moj Lilly te ishte per mua,mos te dilnin fare,e kam tmerr dentistin,pervecse per heqje gurezash dhe pastrim skam pas pune me ate,shyqyr qe kam dhembe fantastik,me kokeforte se e zonja :D(Ptuuu ptuu mos i marre mesysh)..

Mendim casti: Edhe te jesh President,dhe i pasur,dhe i njohur,nuk pyet vdekja te merr..Bie avioni me ne bord presidentin polak,,,

Ps.Lilly syckat te miat jane Smile

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Tue Apr 13, 2010 5:45 pm

Sa pertace qe jam bere,mjere burrka me mua :geek:

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sennia prej Fri Apr 23, 2010 11:49 am

bohhhh sa keq qenke kur je semur, srri dot as shtrire as ne net se te dhemb koka...u merzita
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Fri Apr 23, 2010 4:06 pm

Me vjen keq,te shkuara,fol me ndonje shoqe Sennia,ose fli,ose shiko ndonje nga filmat e tua te preferuar qe te kaloje merzitja.

Mendimi castit..
Me kenaqei kjo aroma e qirinjve,sec me solli ca mendime ashu kshu pale :geek:

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Fri Apr 23, 2010 4:34 pm

Lilly shkruajti:

Mendimi castit..
Me kenaqei kjo aroma e qirinjve,sec me solli ca mendime ashu kshu pale :geek:

Hahahahaha te marrte e mira degjove...


Mendim casti: Puuuuuuuuuuuu ca ngjyre me paskan marre floket,as e kuqe,as kafe,as e zeze...hajde ngjyre hajde...hahhaha

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga ely prej Fri Apr 23, 2010 5:25 pm

kur mbaron kjo ore mesimi se vdiqa per te ngrene.....gjithcka ok po mendjen tek farmakologjia se kam fare
te me rroj forumiiiiiiiiiiii ...beeee si do ja bej ne provim........!!!!!!!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Fri Apr 23, 2010 6:20 pm

Eria shkruajti:
Mendim casti: Puuuuuuuuuuuu ca ngjyre me paskan marre floket,as e kuqe,as kafe,as e zeze...hajde ngjyre hajde...hahhaha

Palltixhan....domethene kane dale! Smile

Mendimi i castit:

Fundjave!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi