Forumi Evolucion

Mendime te castit........

Faqja 2 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Fri Feb 05, 2010 12:07 am

Ngryse cdo ditë dhe hiqe nga mëndja.
Ti ke bërë ate që munde; të kanë shpëtuar edhe disa gafa; harroji sa më parë.
E nesërmja është një ditë e re; do ta fillosh në qetësi dhe shpirti i pastër nuk do të lejojë të pengohesh me budallallëqet e vjetra. Smile
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Fri Feb 05, 2010 1:04 am

Lilly shkruajti:hahahahahahah Nela,jane te thella keto pune moj,hyn ,del ,humbet ,gjendesh ehuha :P

mendimi castit..
me do, s'me do,me do, s'me do ...... 😕


te DUA po mos trego Wink
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Fri Feb 05, 2010 5:39 pm

hahahahaha lere se tani qe e pashe se sa shume me do me mire mos kisha pyetur fare,me mire mos e dija affraid
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sat Feb 06, 2010 4:39 am

Nese dita te buzeqesh
ti buzeqeshi asaj per mua
vetem ti te jesh i lumtur
tjeter sdua...
Sad
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Sun Feb 07, 2010 8:53 pm

Thone se pak xhelozi ne dashuri eshte si kripa per gjellen, dmth ajo qe i jep shije. Po ju si mendoni?
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sun Feb 07, 2010 10:48 pm

Shprehje e goditur,jam dakort qe eshte ashtu por duhet pasur parasysh shprehja tjeter qe vijon per kete muabet''gjella me kripe e kripa me karar'' qe eshte pothuajse i njejti kuptim si e shprehjes tende Nela.Po,mendoj se pak xhelozi te ben te ndihesh me mire,sikur te ve me shume ne qender te vemendjes etj etj.

mendimi i castit.
i don't know Sad Sad
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Tue Feb 09, 2010 9:02 pm

allah me keto k.... keshtu, i eshte qepur djalit kjo si dhelpra mbas b..l..te dashit.

sick b..i.ch
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Wed Feb 10, 2010 10:20 am

C'fare te kete Lilly valle??!!! Sleep

Kush po e merzit !!!! hhhmmmm Question Exclamation Question Exclamation
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Wed Feb 10, 2010 5:54 pm

hahahahaha Vizioner aman more se thone qe femra fus shejtanin ne shishe edhe per disa eshte e vertete,po kjo qe me ka "bezdisur" mua sdi as gishtin e vet nga t'a drejtoje per te futur Wink ,nejse excuse my french ,please.

mendimi i castit
Bie shume shume bore edhe duket sikur ska aspak ndermend te pushoje. Sad
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Fri Feb 12, 2010 9:44 pm

une e di qe me do,por faleminderit qe m'a kujton edhe me thua 'i love you' se me ben te ndihem me mire.
I Love You Too Baby dashuri
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Fri Feb 12, 2010 11:06 pm

Kush te do oo Lilly??? Hape zemren, tregoje! Smile
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Fri Feb 12, 2010 11:26 pm

hahahahaha Vizioner,nga te gjitha anet me vjen dashuri,nuk e di sa mire me ka nisur viti 2010.Mbeten te gjithe duke me thene sa shume me duan, do zene gje me dore se do bje me sysh.
Personi ne fjale eshte burri bre Vizioner :P
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Fri Feb 12, 2010 11:27 pm

Lilly...betohem qe e zuna "gjane" me dore, qe te mos te te haje une te pakten ne sy! Smile
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Sat Feb 13, 2010 2:08 am

[quote="Lilly"]allah me keto k.... keshtu, i eshte qepur djalit kjo si dhelpra mbas b..l..te dashit.

sick b..i.ch

fajet i ka vet ai. Sad me vjen keq po ajo e don hahahahha
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Sat Feb 13, 2010 2:10 am

Lilly shkruajti:une e di qe me do,por faleminderit qe m'a kujton edhe me thua 'i love you' se me ben te ndihem me mire.
I Love You Too Baby dashuri

mos me thuaj se per te e ke :oops:
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sat Feb 13, 2010 2:45 am

hahahahahahahahahhahahaa vdekshaaaaaaaaaa kush me ka erdhur mua muah muah muah per ty Smile

jo moj,sme ka lene mendja akoma :P
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Sun Feb 14, 2010 11:35 pm

E kam inat Shen Valentinin....a nuk mund te duhesh cdo dite...po vetem me rast feste...pfffffffffff
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Mon Feb 15, 2010 5:18 am

ne fakt jam dakort me ty eria,nuk duhet te vije nje date e caktuar si 14 shkurti qe te kujtohemi per dike apo te tjeret per ne. Per ne te martuarit duket sikur ska me rendesi kjo date sepse ato lule qe me dhuroi burri sot,m'i ka pas blere edhe me pare,edhe per me teper i shton shpenzimet me shume :P.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Wed Feb 17, 2010 6:19 pm

Mjegulli i Dashurise

Kur ikja larg, drejt teje vija;
Kur vija afer,ikja larg.
Per dreq me trembte largesia
Dhe afersia behej cark.

As e kuptoja si te desha,
Nje mjegull pus,nje cmenduri,
Si nje poet qe shkruan vjersha
Dhe ndez nje shkrepse,i ben hi.

Dhe ndoshta kjo ish dashuria:
E cakerdisur kuturu...
Per dreq me trembte largesia
Dhe afersia gjithashtu.

- Dritero Agolli -
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Wed Feb 24, 2010 8:57 pm

boooo sa qenkan shtrenjtuar biletat per ne Shqiperi Sad
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Thu Feb 25, 2010 1:19 am

Kur e ke ba planin me ik?
Sa kushtojne?
Me jep nje here datat me perafersi: ik e ardh!
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Fri Feb 26, 2010 4:53 pm

Faleminderit Vizioner,t'a cova me pm.

mendimi castit...
Ndihem ne paqe me veteveten dhe gjithcka(shyqyr)
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sun Feb 28, 2010 3:23 am

Rrofte facebook qe n'a bashkoj me njerezit.
Duke folur me kusheriun tim ne fcb qe kisha 10 vjet qe s'kisha folur,me tha se deshironte te vinte ne USA sepse i kish premtuar nuses pushime ketu ne usa dhe ne Brazil.Nga ky muabet m'u kujtua kur u martova une(me sakte kur u rrembeva se s'durova te beja dasme :P)si peshkesh per mua i kerkova burrit vetem nje gje:-Te me blinte nje radio se kisha deshire te degjoja muzike para se te flija.
hahahahaha hahahahaha hahahahaha nje radio.....
temen e semes ,ai s'ma bleu po me tha degjo me kete te vjetren qe kemi ne shtepi.Tani qe m'u kujtua me duket qesharake por gjithashtu me beri te qesh pa mase Smile
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Sun Feb 28, 2010 1:27 pm

Lilly shkruajti:boooo sa qenkan shtrenjtuar biletat per ne Shqiperi Sad

Lilly, gjeta nje Bilete ne Internet. Shikoje:

Cmimikomplet: € 863,87 me Alitalia

Nisja: Merkure 07 Prill 2010Nisja nga: G1_O_1_1A_NA Ora 19:25 New York J F Kennedy International Apt, Vereinigte Staaten Flugdauer:12:40 , 1 Stopp(s)


Dhe 7 vende te lira per rezervim
Ankunft 14:05
+ 1 Tag/e Tirana Rinas Mother Teresa Airport, Albanien Alitalia

Kthimi: Mi 14 April 10

Nisja nga: G1_I_1_1A_NA Ora 12:05 Tirana Rinas Mother Teresa Airport, Albanien Flugdauer: 12:05 , 1 Stopp(s)

Dhe 7 vende te lira per reservim

Mberritja: Ora 18:10
New York J F Kennedy International Apt, Vereinigte Staaten Alitalia
------------

Uroj te jete Interesant per ty.

Pershendetje
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Mon Mar 01, 2010 10:28 pm

Faleminderit shume Vizioner,vertet bilete e mire me cmim te arsyeshem. Thank you Smile
Rose
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi