Forumi Evolucion

Mendime te castit........

Faqja 9 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Sun Oct 24, 2010 5:48 am

Lilly shkruajti:Po i vjen era forumit...Vizioner mos digjet gje? :geek:


hahahhahahahahahahahahahahahah

cmunt te digjet pervec Vizes :P
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Sun Oct 24, 2010 11:06 am

Lillyyyyy, ku zjarri??????!!!!!! Sad
Shpejt ta shujme!

Nela, ska ma cer digjem une, jam djek e pervelu, jam ba shkrum! Sad

fiuuu

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sun Oct 24, 2010 3:45 pm

Vizioner shkruajti:Lillyyyyy, ku zjarri??????!!!!!! Sad
Shpejt ta shujme!

Nela, ska ma cer digjem une, jam djek e pervelu, jam ba shkrum! Sad

fiuuu

lol! Sec mu kujtua nje pjese tani nga filmi Marigose,ku shkon nje grua te prifti edhe i thote;Oh,prift a m'a shuan dot zjarrin qe me djeg perbrenda per imzot? Prifti pergjigjet;Ti shuajme zjarret e vegjel se do n'a djegin fshatin.

M.C Sot do shkojme te mbledhim molle ne farme,mezi po pres te shkoje ora Smile Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sennia prej Mon Oct 25, 2010 3:23 pm

Sa kohe kisha pa hyre ne forum.... Crying or Very sad
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Mon Oct 25, 2010 5:06 pm

Sennia shkruajti:Sa kohe kisha pa hyre ne forum.... Crying or Very sadSennia Rose


_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Fri Jan 14, 2011 7:21 pm

Zeri i vajzes, emotionoje te gjithe Arenen!

[i]Per 8-vjecaren, Elizabeth Hughes e premtja e kalur do te jete nje dite e madhe ne jeten e saj.

Ne nje ndeshje te AHL Norfolk Admirals kundra Conneticut Whales, 8-vjecarja po kendonte Hymnin Amerikan dhe nga fundi i kenges, nje defekt shkeputi mikrofonin-zerin gje qe vajzen e coroditi pak por, publiku nuk e la vogelushen te trishtuar duke e vazhduar te gjithe Hymnin deri ne fund!!![/i


- Prekse, kur e ndigjon-shikon-M.C. Dhe dicka tjeter qe ve re, me bie ne sy eshte se, edhe ne ndeshjet e kampionatit (jo nderkombetare), ne Amerike u kendoka Hymni! Respekt per Patriotizmin qe tregojne!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga e panjohura prej Tue Jan 18, 2011 11:08 am

Po mendoja....Sa keq te behesh e merzitur per dike,me mire mos te dija te mendoja fare....
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Tue Jan 18, 2011 8:38 pm

Njerëzit gjithmonë mendojnë për së prapthi: Nxitojnë që të rriten dhe pastaj psherëtijnë për rininë e humbur; humbasin shëndetin për të bërë para dhe pastaj humbasin paratë për të rifituar shëndetin. Mendojnë me ankth të ardhmen dhe lënë pas dorë të tashmen dhe si përfundim jetojnë sikur nuk do të vdesin kurrë dhe vdesin sikur skanë jetuar kurrë...!!! Paulo Coelho

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga juna prej Tue Jan 18, 2011 9:53 pm

Dhimbja e sotme eshte pjese e lumturise se djeshme...................!
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sat Feb 12, 2011 6:13 am

Ndihem shume e lumtur....
zemra
Falenderoj Zotin qe me ka mbajtur njecik me hater ,se me ka falur burrin tim Smile S'mundem t'a imagjinoj dot,cdo te beja une pa te.
kiss

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Sat Feb 12, 2011 9:37 am

Mirmengjesi dhe ju uroj nje fundjave te bukur.

Lilly, gezohem per ty shume shume xhan


Ckemi andej? Cthote jeta, femijet, shkolla?

Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sat Feb 12, 2011 10:57 pm

Vizioner kiss
Cdo gje mire.Femijet ,burrka,shkolla,gjithcka shkon per mrekulli.Inshallah vazhdon gjithmone keshtu Smile

M.C Shyqyr qe po shofim njecik diell.Qofte me kaq bora edhe dimri,se sivjet me kane merzitur pa mase.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Tue Feb 15, 2011 5:13 pm

Keto korcarkat ne USA vetem per boren ankohen :P

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Tue Feb 15, 2011 5:14 pm

Sennia shkruajti:Sa kohe kisha pa hyre ne forum.... Crying or Very sad

Te kish marre malli per mua heee...Le qe e di ku me gjen :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Wed Feb 16, 2011 6:35 am

Eria shkruajti:Keto korcarkat ne USA vetem per boren ankohen :P

lol! Po n'a mbyti ,si sivjet s'kam pare te bjere bore.
M.c Mezi po pres fundjaven,do jete kohe e bukur edhe ngrofte(shyqyyyyr)
kiss Per anetaret e forumit.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Wed Feb 16, 2011 10:09 am

Ne, ketu ne Frankfurt e perzume boren Smile
Ja kemi lene Eria andej nga veriu, ta shijoje dhe ca Wink

Sot ketu duket dite e bukur. Qysh tani ne mjes ka dale nje rreze dielli.

Lilly, kur do na vijsh ketej? Edhe Eria po te pret.......besoj Wink

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Wed Feb 16, 2011 11:12 am

Vizio na lere rehat me boren he..se ka dale nje diell i trembur sot... Laughing

Lilly kur te duash te na vish,une Vizio nuk jemi shume larg Smile

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 9 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi