Forumi Evolucion

Mendime te castit........

Faqja 8 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Mon Aug 09, 2010 9:58 am

Lilly shkruajti:elushe xhan xhan xhan Smile

..Po nqs do shifja Vizionerin si do ishte?? :P

Wink Po pres te me shohesh! Smile

shume xhan

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Tue Aug 10, 2010 7:04 pm

Ehh Youtube, faleminderit. Me Videot qe jane aty, na nxjerr mallin per qytetin tone, rruget qe shkelnim dikur, te shkujdesur me "pafajesine" e moshes se athershme dhe shkujdesjen kur hecnim mbi ato gure, si dicka shume normale, kurse tani, vec nostalgji e mall! Nostalgji per ate moshe te "shkujdesur" dhe mall per ato gure-rruge ku une, e cdo njeri ka mbresat e veta!!!! Elbasani im! Sad

Coffe

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga roberta prej Tue Aug 10, 2010 11:54 pm

ky forum po me pelqen si thoni ju do te me behet droge si dikujt....?!
avatar
roberta
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 13
Reputation : 0
Anmeldedatum : 10/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Wed Aug 11, 2010 9:25 am

Pershendetje Roberta!

Kenaqesi qe ke hyre dhe ke filluar te shkruash! :bounce:

Mos ke frike nga kjo "droge" se eshte pa reaksione ansore. Smile

puc

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga roberta prej Thu Aug 12, 2010 1:07 am

kiss vizioner per mikpritjen,shpresojme mos te me bej dipendent total- :D
avatar
roberta
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 13
Reputation : 0
Anmeldedatum : 10/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga e panjohura prej Thu Aug 12, 2010 1:27 am

Po mendoja..Pse nuk kam gjum fare?
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga roberta prej Thu Aug 12, 2010 3:59 pm

PO mendoja sa ka ndryshuar Tirana nga emigrantet....me vjen keq per disa qe shume shpejt do te ikin...e rendesishme te jeni mire kudo qe jeni!
avatar
roberta
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 13
Reputation : 0
Anmeldedatum : 10/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Fri Aug 20, 2010 5:58 pm

roberta shkruajti:ky forum po me pelqen si thoni ju do te me behet droge si dikujt....?!

Mire se n'a erdhe roberta.Kenaqesi qe te kemi ne forum.
Rose

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Fri Aug 27, 2010 6:33 pm

1 martohet 100 terbohen,,keshtu edhe kjo puna ime,e bera burrken fukara Sad

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga e panjohura prej Tue Aug 31, 2010 2:46 pm

Mendime te kota,e dij qe nuk ja vlen as te mendoj,po prap sillem verdall me to! Crying or Very sad
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga e panjohura prej Tue Aug 31, 2010 6:09 pm

Po mendoja ne nje thenje te Babit tim,,Ne kete bote sinqeriteti i tepruar,eshte bedallallek''Dhe ne fakt tani kam fillua te bindem!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Tue Sep 07, 2010 10:57 pm

Sa mendoj per diten e neserme ne shkolle fillon me dhemb stomaku Sad Inshallah dal mire.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Sun Sep 12, 2010 12:47 pmshoke shume xhan

haha haha haha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sun Oct 03, 2010 4:39 am

Po lexoja kete essay-n dhe me krijoj pershtypjen se autorja po shpalos idete e nje mashkulli shqipetar.
Essay titullohet; ''I want a wife''- Judy Brady
http://www.columbia.edu/~sss31/rainbow/wife.html

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Sun Oct 03, 2010 8:01 pm

Lilly shkruajti:Po lexoja kete essay-n dhe me krijoj pershtypjen se autorja po shpalos idete e nje mashkulli shqipetar.
Essay titullohet; ''I want a wife''- Judy Brady
http://www.columbia.edu/~sss31/rainbow/wife.html


Jo nga hera mund te shprehemi lirishte...ta them une kur te takohem :P
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Sun Oct 10, 2010 6:08 pm

Ooohhh cu kenaqa me Simite me bugace, Byreke dhe Bakllava sot!
Lene ma Portokalla, Limonat dhe Shege nga te shtepise!

Rrofte Nana qe s'kishte harru ti merrte me vete!

Sigurisht, ma shume u knaqa me Nanen qe e pashe mbas pese muajsh prap!

shume xhan Nana ime!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Mon Oct 11, 2010 12:31 pm
_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga e panjohura prej Mon Oct 11, 2010 12:41 pm

Po mendoja: Sa i lumtur eshte Vizio tani! tralala
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Mon Oct 11, 2010 5:12 pm

Cdo gje duhet bere ne kohen e vet ...

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Wed Oct 13, 2010 2:59 am

Vizioner shkruajti:Ooohhh cu kenaqa me Simite me bugace, Byreke dhe Bakllava sot!
Lene ma Portokalla, Limonat dhe Shege nga te shtepise!

Rrofte Nana qe s'kishte harru ti merrte me vete!

Sigurisht, ma shume u knaqa me Nanen qe e pashe mbas pese muajsh prap!

shume xhan Nana ime!


Vizioner po te shikoshe mire.... do ta shikoshe qe kam hyre - kam postuare ...po megjithate flm...kenaqesija eshte e imja jaaa te puthe mbasi nji te kafshuare. shoke Smile
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Wed Oct 13, 2010 3:07 am

Lilly shkruajti:Cdo gje duhet bere ne kohen e vet ...

ke shum te drejte ....

{Lilly mos kerko shum....se shumen qe ke ti cdokushe do ishte i kenaqure ta kishte ....edhe pse kenaqesija ska funde....
(sorry gabim i ime qe te njohe shum Smile )}

sme besohet se duhet te punoj edhe 40 vete te punoj...sme punohet me Rolling Eyes
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Wed Oct 13, 2010 6:55 pm

Moj dashuri nuk eshte se nuk jam e kenaqur me cfare kam,e kam fjalen per veshtiresite qe ndeshim kur kerkojme te bejme dicka qe duhej te ishte mbaruar me vite me pare.

!!!!!! une ty Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Thu Oct 14, 2010 3:46 am

Lilly shkruajti: Moj dashuri nuk eshte se nuk jam e kenaqur me cfare kam,e kam fjalen per veshtiresite qe ndeshim kur kerkojme te bejme dicka qe duhej te ishte mbaruar me vite me pare.

!!!!!! une ty Smile

eee eeee memire vone se kur po heeee.:P puc
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Tue Oct 19, 2010 6:09 am

boooooo sa e teprova sonte GeZuAr
neser e bej pushim.
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sat Oct 23, 2010 11:46 pm

Po i vjen era forumit...Vizioner mos digjet gje? :geek:

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 8 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi