Forumi Evolucion

Mendime te castit........

Faqja 7 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga e panjohura prej Thu Jul 01, 2010 1:00 pm

Po mendoja dicka,por nuk po e them fare!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Thu Jul 01, 2010 7:02 pm

e panjohura thuaje xhan,te ben me mire t'a shprehesh se t'a mbyllesh ne vetvete.

M.c Kohe e cuditshme,vape dje,sot duhet te veshesh triko te trashe,pfff edhe 1 korrik pale.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Thu Jul 01, 2010 8:55 pm

Vari L....!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga e panjohura prej Fri Jul 02, 2010 12:17 am

Momentalisht asgje nuk po mendoj,edhe une nuk po ia vari.....askujt! Smile
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Mon Jul 05, 2010 11:57 pm

Po degjoj nje kenge nga Enrique Iglesias edhe mendimi castit qe me vjne ne mend eshte''te henksha ate nishanin jarebi,sa i mire qe je'' :D :D :D

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sennia prej Thu Jul 08, 2010 11:51 pm

Disa na lendojne e ikim fshehurazi te fshijme lotet, por kjo nuk ka sherben si mesim se duhet te jemi te mire dhe te kujdesshem ne jete,,,por bejme te njejten gje:lendojme te tjere, edhe pse pa dashur, keshtu bindemi se e kemi merituar te kaluaren.
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Fri Jul 09, 2010 1:52 pm

E urrej burokracine...me shkoi mengjesi gjithe telefonata dhe shkrime letrash...kushedi sa fiton posta nga keto pislliqet qe behen...Ma vaffaa...se me hoqet trurin...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Fri Jul 09, 2010 7:15 pm

Me dhemb koka nga fjalet,hall te jesh familje e madhe hall te mos kesh njeri........pfffffffff

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga e panjohura prej Sat Jul 10, 2010 9:32 am

Te perziera,lemsh! inat
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Sat Jul 10, 2010 11:42 am

Si nuk lexon njeriu, mendime optimiste, por vec deshperim!!!???

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Sat Jul 10, 2010 4:06 pm

Vapeeeeeeeeeeeeeeeee...provimmmmmmmmmmm...vapeeeeeeeeeeeeeeee...Ne fakt sjam e stresume kot bej :D :D :D

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Thu Jul 15, 2010 5:28 pm

boooooooo si harrova une pervjetorin tim inat

Happy Anniversery to me!!
zemra zemra zemra zemra zemra

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Thu Jul 15, 2010 9:01 pm

Lilly shkruajti:boooooooo si harrova une pervjetorin tim inat

Happy Anniversery to me!!
zemra zemra zemra zemra zemra


Urime, pavaresisht se per cilin pervjetor behet fjale! Smile

Gezuar

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Thu Jul 15, 2010 11:16 pm

7 vjet martese :D

Faleminderit ,ne koke te beqareve Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga e panjohura prej Sat Jul 17, 2010 3:36 pm

Pse njerezit,tjeter flasin e tjeter mendojn?
Kete po mendoja!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sat Jul 17, 2010 6:37 pm

Me ne fund mbarova se regjistruari per klasa ,per shkollen Smile
Le qe mbeta poshte e perpjete per dokumenta,po edhe vaksina mu desh te beja per tu pranuar ne kolegj.A nuk jemi te vecante ne studentet qe vijme nga Europa :D

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Mon Jul 19, 2010 12:18 am

Sje e vetmja Lilly,te dije ckam kaluar une,dy vjet dhe mezi e fillova Unin...

Uhhh 42 minuta..hmmm

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga e panjohura prej Tue Jul 20, 2010 10:08 am

Mendoja-Pse njeriu gjithmone duhet mendua dicka?Sikur te me ndaleshin mendimet!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jul 21, 2010 7:36 pmKush ka existu me pare pra, veza apo pula???!!!

Peshk Peshk Peshk Peshk Peshk Peshk Peshk

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1298
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Wed Jul 21, 2010 8:03 pm

une them veza ka ekzistuar ....

m.c me keputi lemzaaaaaaa,kush me kujton?

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Thu Jul 22, 2010 3:52 pm

Po lexoja nje artikull per Facebook.I arriti 500 milione perdorues,pamvaresisht polemikave per probleme qe ka me privatsine.Eshte per te ardhur keq se sa shume njerez,ose nuk e dine per privatsine qe eshte e rendesishme dhe duhe trajtuar si e tille ose me e keqja nuk ju intereson fare.

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Tue Jul 27, 2010 5:13 am

Hmmm interesant fakti qe kam filluar haj shume embelsira.Ndoshta me rritjen e moshes rritet dhe nevoja per ''sheqer'' :geek:

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Tue Aug 03, 2010 11:31 pm

Qe thoni juve tani besoj me shume se kurre tek shprehja-''Zoti me nje dore te hedh me tjetren te pret''.U merzita shume qe me hapen makinen e me vodhen dokumentat,por kur erdhi ai polici me nje ngjyre cokollate e nje shikim oj nenke oj nenke,me doli merzitja pernjehere :D :geek:

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga ely prej Sun Aug 08, 2010 7:32 am

lilly do te spiunoj tek burri mbaje mend se po nameson keq! ohh shume xhan kiss

pse spiva dicka te flija ... te pakten nje ore te kisha fjetur---- gabim
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sun Aug 08, 2010 3:02 pm

elushe xhan xhan xhan Smile

Kam pare Erian ne enderr tani para se te zgjohesha,duke gatuar ...
tani mendimi fresket casti ..Po nqs do shifja Vizionerin si do ishte?? :P

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 7 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi