Forumi Evolucion

Mendime te castit........

Faqja 6 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Thu Jun 10, 2010 7:54 pm

zeshkane shkruajti:VJEN NJE DITE KUR CDO MASHKULL E KUPTON SE KA HUMBUR NJE DIAMANT... GJATE KOHES KUR MUNDOHEJ TE MBLIDHTE SA ME SHUME GURE...........


Me keto shprehje, vetem tund koken me habi!!!!

Me cte drejte ose cte drejte Morale i jep vehtes cdokush te pergjithsoje qofte Ai mashkull apo Femer????!!!!!

Hm, te vlersosh vetveten si, Flori apo Diamant!!!!!!!!!!!!!!


_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga zeshkane prej Thu Jun 10, 2010 10:38 pm

Eshte thjesht mendim i çastit Vizio Smile
Dhe dije qe çdokush nga ne eshte diamant brut kur vjen ne jete, po varet si e gdhend jeta...
Pershendetje
shume xhan
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga ely prej Fri Jun 11, 2010 7:30 pm

Jeta eshte jete kur jetohet dhe kur jeton "fragmente" te ndara me dike jeta behet parajse......hmmm mos nga kjo ndjesi ka lindur ideja mbi parajsen qe besimtaret besojne!?? baaah- me mungojne engjejt qe kendojne ne kor !!
Question
Me habisin edhe mua mendimet e mija---- mos u cuditni shume juve ohh
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga ely prej Sat Jun 12, 2010 9:12 pm

mendimi eshte heshtje me fitore apo fjali qe kerkon "debat"?!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sennia prej Sun Jun 13, 2010 10:29 pm

Lilly shkruajti:
zeshkane shkruajti:VJEN NJE DITE KUR CDO MASHKULL E KUPTON SE KA HUMBUR NJE DIAMANT... GJATE KOHES KUR MUNDOHEJ TE MBLIDHTE SA ME SHUME GURE...........

Bravo


Mendimi castit..
I hate math inat

Lilly, ke nisur te studiosh?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga zeshkane prej Mon Jun 14, 2010 10:14 am

Sennia shkruajti:
Lilly shkruajti:
zeshkane shkruajti:VJEN NJE DITE KUR CDO MASHKULL E KUPTON SE KA HUMBUR NJE DIAMANT... GJATE KOHES KUR MUNDOHEJ TE MBLIDHTE SA ME SHUME GURE...........

Bravo


Mendimi castit..
I hate math inat

Lilly, ke nisur te studiosh?

Sennia edhe une s'para e kam pas qejf math por per ty s'kam frike, se te rralla jane gocat e moshes tende qe jane te zgjuara dhe te pjekura. Edhe pse s'te njoh personalisht por vetem virtualisht Wink, jam e bindur qe ti do besh gjera te medhaja ne jete TVB (ti voglio bene Wink... pa harruar Lillyn, Erian Nelen dhe Elyn kiss
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga ely prej Mon Jun 14, 2010 4:35 pm

pa harruar Lillyn, Erian Nelen dhe Elyn -

faleminderit zeshkane, respekt edhe per ty une te njoh pak per fat te keq por nga shkrimet ketu ju vleresoj shume dhe ndihem me fat qe mesoj dicka cdo dite nga te gjith ju - flm per kete!


kiss shume xhan
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Mon Jun 14, 2010 9:33 pm

awww edhe une ju kam shume xhan te gjithave edhe ju puc fort Smile.

Sennia,po kam filluar te studioj per nje testim qe kam per te dhene per t'u pranuar ne kolegj edhe matematiken e kam shume po shume inat,ne gramatike u pergjigja korrekt 97% te pyetjeve ndersa ne matematike sta them me mire shifren :geek: .

M.C me ka marre shume malli per babin Sad Sad Sad

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sennia prej Mon Jun 14, 2010 9:47 pm

Zeshkane faleminderit Smile

Lilly cfare kolegji eshte?
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Mon Jun 14, 2010 10:11 pm

Sennia,eshte si universitetet shteterore ne Shqiperi Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga ely prej Tue Jun 15, 2010 8:53 pm

jam e lodhur por shume e gezuar!
avatar
ely
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 239
Reputation : 6
Anmeldedatum : 31/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga zeshkane prej Wed Jun 16, 2010 4:33 pm

E una buona fatica allora ... shume xhan dhe shume respekt

Nje mik i mire nuk eshte ai qe te fshin lotet por ai qe nuk te le te qash...
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga zeshkane prej Thu Jun 17, 2010 5:22 pm

Le coeur a ses raisons que la raison ne connaît point. (Blaise PASCAL)
Zemra ka arsyet e veta qe arsyeja nuk i njeh fare...
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Fri Jun 18, 2010 4:06 pm

Mirmengjesi miqte e mi,si e bete gjumin? Smile

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga zeshkane prej Sat Jun 19, 2010 12:23 am

Mirembrema miqte e mi si ju kam ?
Vizio pak i merzitur besoj se gjermanit ja futi golin serbi sot Wink
Tani jam duke qeshur me vete se sa e mbylla téléfonin me mamin. Po me tregonte qe ne Pogradec kishin gjetur tek plehrat nje foshnje (vajze) dhe spitali ja kishte vene emrin Jasmina dhe mbiemrin KAZANI !!! Reflexioni i mamit tim... Po keto budallet e spitalit, si vajti ne mend me gjetur nje mbiemer tjeter si psh Gjeta, mire qe se kane gjetur te shkreten nje nje hale hahahahaha
Me falni miq se historia eshte shume e dhimbshme, por keto filozofiçkat e sime meje me bene te qesh me lot... Sido qe te jete, i uroj kesaj foshnjeje te jete me fat dhe me jete edhe pse e nisi jeten ters... pa i gjykuar te emen se kushedi si e ka pasur hallin e shkreta...
Naten e mire te gjitheve
Ju kam xhan shume xhan
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sennia prej Sat Jun 19, 2010 6:27 pm

Zeshkane, bravo mamit tend per gjestin qe ka bere, dhe uroj qe ajo vajze te rritet e shendetshme dhe te kete fat ne jete

zemra
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 25

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sat Jun 19, 2010 10:16 pm

Histori e dhimbshme,me vjen keq per cka ndodhur.I uroj bebit me gjithe shpirt te jete shendoshe e mire.

Megjithse jam kundra abortit,ne disa raste duhet marre parasysh si opsion me i mire sesa hedhja e nje te sapolinduri ne kazan.Marrezi.....

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Thu Jun 24, 2010 7:14 pm

Ngushellime mua dhe tifozeve te Italise Sad Sad Sad


kam hapur shtepine ,pres vizita ngushellimi,mos harroni facoletat :P :P

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga e panjohura prej Thu Jun 24, 2010 7:31 pm

Sad Ngushllime ,lutem per kampionatin tjeter! Arrow
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Thu Jun 24, 2010 9:35 pm

Lilly shkruajti:Ngushellime mua dhe tifozeve te Italise Sad Sad Sad


kam hapur shtepine ,pres vizita ngushellimi,mos harroni facoletat :P :P


haha haha haha haha

Ciao Italia Ciao

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga juna prej Fri Jun 25, 2010 10:31 am

Ahh sa mire qe Italia u eleminua se nuk i duroja dot pasi ne kampionatet e meparshme kane patur fat dhe jane shume mashtrues.

FORCAAA DEUTSCHLAND

socer jaaa
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga e panjohura prej Fri Jun 25, 2010 12:16 pm

Mundohem te mendoj dicka,por po me ngatrrohen,e keshtu nuk po mendoj fare,por...prap po mendoj ne TY!
avatar
e panjohura
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 383
Reputation : 0
Anmeldedatum : 22/06/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Fri Jun 25, 2010 9:03 pm

juna shkruajti:Ahh sa mire qe Italia u eleminua se nuk i duroja dot pasi ne kampionatet e meparshme kane patur fat dhe jane shume mashtrues.

FORCAAA DEUTSCHLAND

socer jaaa

Hmmmm Juna,sado qe i akuzojne Italianet per mashtruesa ata prap jane shume te mire dhe te zotet ne loje,nqs duan bejne nje loje te bukur si ajo me Slovakine. Megjithate nje gje nuk ndryshojne dot te tjeret;Italianet jane me bukurane se te gjithe sportistat e skuadrave te tjera :D :D :P :P

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga zeshkane prej Fri Jun 25, 2010 9:55 pm

Jam shume dakord me Junen qe lojtaret italiane bejne shume finte, por jam shume shume shume dakord me lillushen per bukurine, per mendimin tim meshkujt italiane jane me te bukurit ne bote Smile
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Wed Jun 30, 2010 3:24 pm

Meqenese ka mbetur muhabeti te meshkujt- po keta Amerikanet aman jane per te qare hallin,hic sdine te vishen,rrofshin Europianet :D

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 6 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi