Forumi Evolucion

Mendime te castit........

Faqja 5 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Tue May 11, 2010 6:43 pm

Eria shkruajti:Se kam zakon te shaj,por AFAN.... vafsh...ne te gjetshka kush je..do te bej kukurec giuro....

Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Tue May 11, 2010 6:51 pm

Vizioner shkruajti:
Eria shkruajti:Se kam zakon te shaj,por AFAN.... vafsh...ne te gjetshka kush je..do te bej kukurec giuro....

Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation


Ta shpjegoj pastaj...po jam bere te ha mish njeriu....vetem ne mos e gjetsha kush ma ben kete pune...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sennia prej Tue May 11, 2010 9:41 pm

doja ti uroja ditelindjen dikujt sot..por snuk.. Rolling Eyes
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Wed May 12, 2010 12:46 am

Sa mire qe te lexova Sennia,e kisha harruar qe ishte data 11 sot..dhe nje mikja ime kishte ditelindjen...e urova brenda dates 11...:D...MEgjithese e di qe do ma falte...se e kisha ne mendje...po mu ngriten nervat sa hapa pc...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sennia prej Fri May 14, 2010 10:19 pm

sa i keq eshte zhgenjimi...
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Sat May 15, 2010 2:44 pm

Do vdes,do ngordh fare per kete ikonen e re...do vdes do vdes... Mace

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sennia prej Sat May 15, 2010 2:46 pm

Sa fjale te pathena,sa lot te pathare...sa endrra qe kisha u zhduken nen vaj....Dikur nje buzeqeshje,sot nje trishtim...dikur nje enderr sot nje zhgenjim...Dua te largoj nga mendja cdo kujtim,te eci e lire nen shi,nen rrenkim...Dua te largoj kte vetmi e nje fjale te embel te degjoj nga ti..Dua qe neser te zgjohem ne agim e te shoh ne syt e mi JETE E GEZIM...
avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Sat May 15, 2010 2:47 pm

Eria haha

Kercimtar Mace Kercimtar


hahahahaha hahahahaha hahahahaha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Sat May 15, 2010 2:57 pm

Vizio do ngordhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh per Mace

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Sun May 16, 2010 12:29 pm

Eria Mace hopa o llokum Mace

ooooh haha

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sun May 16, 2010 5:18 pm


ky me vdes mua haha haha

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Sun May 16, 2010 5:34 pm

Vizio...Mace Mace...kam rene ne dashuri keqmas....Mace Mace

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Tue May 18, 2010 5:28 am

Dita e neserme,dite per t'u shenuar ne kalendarin e jetes...............

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Wed May 26, 2010 8:54 pm

Keni pare juve te fleje femija me zhurmen e fsheses se korentit.... affraid

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Thu May 27, 2010 4:01 pm

ufffffff keto dhembet sa po m'a mundojne cupen Sad

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Thu May 27, 2010 8:22 pm

Do e gdhij sot me duket.....3 filxhane me kafe per gjysem ore ...

Ps.Lilly Smile kiss per princeshat e tua

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Eria prej Sun May 30, 2010 8:47 pm

Pse e mbyllet temen e Eurovizionit?????????????????!!!!!!!!!!!!
U dashka te diskutosh me pak se 12 ore..kush tha qe fituesit nuk gjykohen....ata gjykohen me shume...

_________________
Nje dite qe bosh vjen dhe une nuk jam me ty..nje dite qe koha s kthen...dhe une te dua ty....per mua je ti.....nuk ka me tjeter veeend...jooooo
avatar
Eria
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 430
Reputation : 4
Anmeldedatum : 14/02/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Sun May 30, 2010 8:50 pm

Ok...e hap tani prap dhe e le ca dite!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sun May 30, 2010 10:30 pm

Spo me shijon kjo kafja hic....duhet muhabet e shoqeri..

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sennia prej Wed Jun 09, 2010 10:00 am

Lilly per ty shume xhan

avatar
Sennia
Moderator
Moderator

Anzahl der Beiträge : 852
Reputation : 4
Anmeldedatum : 09/03/2010
Alter : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Wed Jun 09, 2010 7:19 pm

Ohh faleminderit Smile,me beri te ndihem me mire,me kaloj dhimbja e kokes,faleminderit je shume e mire puc

Mendimi castit......Kisha harruar se sa shume perqendrim qe duhet te lexosh dhe te mesosh per ne shkolle,shpresoj te jem ne gjendjen e duhur tja arrij qellimit!!

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jun 09, 2010 8:19 pm

Mendime te castit:

Perse jane disa njerez kaq te Kufizuar ne llogjike?! Nuk kane pale, as guximin MORAL te dalin hapur=Perballe e te shprehin ate qe i mundon ose i ka zhgenjyer!!!???
Sigurisht qe karakteret jane te ndryshem por, kjo tregon Mosrespekt dhe Shpirt te Vogel!

_________________
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga zeshkane prej Thu Jun 10, 2010 2:16 pm

VJEN NJE DITE KUR CDO MASHKULL E KUPTON SE KA HUMBUR NJE DIAMANT... GJATE KOHES KUR MUNDOHEJ TE MBLIDHTE SA ME SHUME GURE...........
avatar
zeshkane
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 108
Reputation : 3
Anmeldedatum : 17/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Thu Jun 10, 2010 3:59 pm

zeshkane shkruajti:VJEN NJE DITE KUR CDO MASHKULL E KUPTON SE KA HUMBUR NJE DIAMANT... GJATE KOHES KUR MUNDOHEJ TE MBLIDHTE SA ME SHUME GURE...........

Bravo


Mendimi castit..
I hate math inat

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Thu Jun 10, 2010 5:22 pm

Nuk mjafton qe me dhemb koka,veshet,gryka po edhe floket kisha mangut......eh medet......

_________________
Lumturi nuk do te thote te besh ate qe do por te duash ate qe ben.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 5 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi