Forumi Evolucion

Mendime te castit........

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Wed Jan 13, 2010 5:25 am

ke pelqejne me shume cunat, bjondet apo brunet???? Laughing
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Wed Jan 13, 2010 8:42 am

S'kam dallime. Por do preferoja Bruneten! :D Rendesi ka njeriu dhe jo ngjyra e flokeve!


Coffe
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Wed Jan 13, 2010 1:15 pm

Te shkoje ne pune mos shkoje?

Po te mose shkoje sote do shkoje neser!

PO te ri ne shtepi dita do ike njilloje ose me keqe se sa te isha ne pune!

Cte bej se di kam ren ne hall! hahahah :D

Kalofshite mire Nela Smile
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Thu Jan 14, 2010 9:32 pm

...Ah sikur te mos isha semure...te kisha kaq shume dhimbje koke!!!!! Sad

inat Coffe
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Sat Jan 16, 2010 7:52 pm

se kuptoj kete sjelljen tende keshtu......
kur e di qe jam me ty, te jep siguri ,besoj, dhe sme kushton vemendje.....
kur une largohem nga ti athere vrapon i cmendur mbas meje.....

perse???????? inat
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Sat Jan 16, 2010 9:19 pm

Nga eshte Roni si sme ka folure qe mberm haha? :o
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga juna prej Sat Jan 16, 2010 9:55 pm

Vetmia te streson,te krijon gjendje ankthi, te shkakton merzitje pafund....... ne thelb te mos e shohesh me jeten me ngjyra. Ndjehem Bosh.
avatar
juna
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 51
Reputation : 0
Anmeldedatum : 24/11/2009
Ort : Albania

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Mon Jan 18, 2010 4:59 am

vajza ime e cila eshte vetem 6 vjece me tha se nuk eshte e sigurte cfare deshiron te behet kur te rritet
1-doktoreshe
2-tooth fairy(zana e dhembeve)
apo princess?


nga i vine keto mendime kesaj, xhanem?????
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Mon Jan 18, 2010 5:55 am

nga i vine keto mendime kesaj, xhanem?????[/quote]


I ngjane Neles mbase se dhe Nela ashu mendone hahahaha!
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Mon Jan 18, 2010 6:51 am

(...Dua te me kujtojne si vajzen qe qesh pavarsisht se zemra ime eshte e thyer....)
(Pse ajo qe mund te ndricoje diten tende... pse nuk mund te ndricoje diten time?...) PSE?????????

:D nate klm gjume te embel dhe te qet te gjithe antareve dhe vecanerishte atyre qe se gjejne psene....Smile naten

Nela kiss
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Mon Jan 18, 2010 8:57 am

Lilly shkruajti:vajza ime e cila eshte vetem 6 vjece me tha se nuk eshte e sigurte cfare deshiron te behet kur te rritet
1-doktoreshe
2-tooth fairy(zana e dhembeve)
apo princess?


nga i vine keto mendime kesaj, xhanem?????
Lilly, nuk thua shyqyr qe ka vetem keto deshira!!! Se mund te kishte dhe te tjera!Smile
Keto jane normale.

p.s. Shume e zgjuar vajza jote. 6 vjec dhe mendon per te ardhmen! hhhmmm si kane ardhe kohrat!!!!!
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Mon Jan 18, 2010 8:58 am

Iku dhe fundjava!
C'fare surprizash do na sjelli kjo jave e re!!!???

Coffe
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Mon Jan 18, 2010 12:51 pm

Iku dhe fundjava!
C'fare surprizash do na sjelli kjo jave e re!!!


mbase dicka qe e meritojm affraid :o Smile (po e pres! Basketball )


kalofshi nji dite sa me te bukure kiss Nela
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Tue Jan 19, 2010 7:05 pm

Gjtihcka ndosh per nje arsye, megithese ndonjehere bejme plane dhe sdalin sic deshirojme ne.....s'duhet te merzitemi...kushedi se cna rezervon e ardhmja... me mire shpresoj.
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Vizioner prej Tue Jan 19, 2010 9:37 pm

Ve re qe Lilly, nuk i pershendet antaret e rinj Exclamation Question Exclamation Question
avatar
Vizioner
Admin
Admin

Anzahl der Beiträge : 1299
Reputation : 16
Anmeldedatum : 21/11/2009
Ort : Frankfurt

http://www.alb-derflatv.blogspot.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Wed Jan 20, 2010 1:16 am

Lilly shkruajti:Gjtihcka ndosh per nje arsye, megithese ndonjehere bejme plane dhe sdalin sic deshirojme ne.....s'duhet te merzitemi...kushedi se cna rezervon e ardhmja... me mire shpresoj.

po zemre.... cdo gje qe behet...behet per nji arsyje... Exclamation :o .

(zoti kur mbylle qypine me mjalte hape ate me gjalpe thoshte:gjyshja) Laughing
shume xhan Rose puc hopa o llokum kiss
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Wed Jan 20, 2010 1:27 am

Vizioner shkruajti:Ve re qe Lilly, nuk i pershendet antaret e rinj Exclamation Question Exclamation Question

Eshte e mberziture mos e ngacmo Sad

Nuk le antare pa pershendeture ajo e di ti memire se une Smile
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Wed Jan 20, 2010 5:33 pm

Vizioner shkruajti:Ve re qe Lilly, nuk i pershendet antaret e rinj Exclamation Question Exclamation Question

uuu me rente nji llotari tjeter mua si ajo e kazinos qe me ra me pare he, qe me paska peshtuar pa pershendetur nje anetar i ri.

mendimi i castit
bo sa me dhemb veshi qe me terhoqi bosi... 🐰
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Wed Jan 20, 2010 11:56 pm

Lilly shkruajti:
Vizioner shkruajti:Ve re qe Lilly, nuk i pershendet antaret e rinj Exclamation Question Exclamation Question

uuu me rente nji llotari tjeter mua si ajo e kazinos qe me ra me pare he, qe me paska peshtuar pa pershendetur nje anetar i ri.

mendimi i castit
bo sa me dhemb veshi qe me terhoqi bosi... 🐰

Ki kujdes mos te terheqe ndonji pjes tjeter te trupite po veshi ska gje se ke dy Exclamation affraid haha haha haha haha haha haha haha
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Thu Jan 21, 2010 7:01 pm

Moj cupe, ti qartesoje kete pjesen tjeter te trupit se ka plot te tjera qe jane nga dy duar , kembet etj etj apo te eshte terhequr ty keshtu???????hihiihhiihiihii
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Fri Jan 22, 2010 12:30 am

Lilly shkruajti:Moj cupe, ti qartesoje kete pjesen tjeter te trupit se ka plot te tjera qe jane nga dy duar , kembet etj etj apo te eshte terhequr ty keshtu???????hihiihhiihiihii


haha Si mendone ti?! Me eshte terhequr ndonji gje mua?! affraid
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Fri Jan 22, 2010 4:44 am

ti je yll bote, keshtu mendoj se te jane terhequr me shume se nje , dy , tre , kater , pese do thoshja.... :geek:

mendimi castit..
hall me burre , hall pa burre, hall mos martohesh kurre.....

:suspect:
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Thu Jan 28, 2010 4:22 am

mendimi castit..
hall me burre , hall pa burre, hall mos martohesh kurre.....

:suspect:[/quote]

ehe mire e ke.. po dhe burrat per grate te njejten gje thon....
edhe pse e dine qe pa grate i mere lumi haha

mbaroje dhe dita sote.... cdo na sjelle e nesermja? shpresoje nje dite me te gjate se sote Smile
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Nela prej Sat Jan 30, 2010 1:24 am

Lilly shkruajti:Demoni ndjeu ne zemr' e mpitë
Se po i hynte dashuria:
Kjo gjë e trembi, e tmeroi,
Të ikë desh, por s'fluturoi
Dhe, për çudi, nga syt' e tia...
Një lot i plumbtë i kulloi !...
Duken të shpuara dhe sot
Plloçat e pragut të qelisë,
Ku pat pikuar ai lot,
Lot - jo si lot' i njerëzisë...


gjeta vetveten ne keto vargje..........


kot thua qe e ke gjet veten ne keto vargje.... ti paske humbe fare :P
avatar
Nela
Anëtar
Anëtar

Anzahl der Beiträge : 538
Reputation : 0
Anmeldedatum : 26/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Lilly prej Mon Feb 01, 2010 11:49 pm

hahahahahahah Nela,jane te thella keto pune moj,hyn ,del ,humbet ,gjendesh ehuha :P

mendimi castit..
me do, s'me do,me do, s'me do ...... 😕
avatar
Lilly
Global Moderator
Global Moderator

Anzahl der Beiträge : 751
Reputation : 10
Anmeldedatum : 13/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Mendime te castit........

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi